Prodej pozemku pro bydlení, Ostrava, 416 m2

Ostrava, Slezská Ostrava

400 000 Kč HYPOTÉKA od 1 652 Kč /za měsíc

(+ provize RK, včetně právních služeb, advokátní úschovy a všech poplatků)

Prémioví partneři v Ostravě

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Petra Florová - rodinný bankéř

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Informace k pozemku

Prodej pozemku, 416 m2, Ostrava, Slezská Ostrava

Tichavská realitní nabízí ve výhradním zastoupení k prodeji pozemek o velikosti 416 m2 v žádané lokalitě Ostrava, Slezská Ostrava. Pozemek je oplocen, nachází se zde i zděná chatka, ovocné stromy. V současné době nabízíme pozemek určený k rekreaci či případnou stavbu domu, dle konkrétních podmínek stavebního úřadu ( zjistíte na příslušném stavebním úřadu). Inženýrské sítě v dosahu. Výborný dojezd do centra města. Makléř doporučuje prohlídku. V případě zájmu financování zajistíme vlastním úvěrovým specialistou nejvýhodnější sazbou na trhu. Prodej zahrady Ostrava, umístěný v lokalitě, kde je klidná část obce, pozemek o velikosti 416 m2, zkusit to můžete ještě tady, Zahrady Ostrava-město, kde v okolí se náchází kompletní síť obchodů a služeb, pošta, supermarket, Škola, Školka, Úřady, zdravotnická zařízení, blízké okolí lze popsat jako oblast obytná, rekreační, venkovská, lze také popsat jako bydlení pro rodiny.

Parametry pozemku

Cena
Poznámka k ceně
+ provize RK, včetně právních služeb, advokátní úschovy a všech poplatků
Aktualizováno
28. 1. 2022
Adresa
Ostrava, Slezská Ostrava
ID
586/3659
Lokalita objektu
Klidná část obce
Plocha nemovitosti
416 m2

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Tichavská realitní, s.r.o.

Česká 684/31, Kopřivnice

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 3 lidí

Prodejce

Mgr. Vladana Stromšíková

Mgr. Vladana Stromšíková

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje zahrad v Ostravě?


Nevyhovuje Vám typ pozemku? Podívejte se na jiné kategorie pozemků.