Prodej pozemku pro bydlení, Ctiboř, 2775 m2

Ctiboř

Cena na vyžádání /za metr čtvereční Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(cena u makléře)

Prémioví partneři v Ctiboři

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Ing. Martin Donát

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Úklidové služby

Informace k pozemku

Prodej pozemku o celkové ploše 2775 m2 v obci Ctiboři u Vlašimi. Pozemek lze brát jako investiční a rozdělit ho na dva pozemky, jeden pozemek o velikosti 1387 m2. Zastavitelnost pozemku je 25%. Obec v tuto chvíli nemá kapacitu na připojení inženýrských sítí a budoucí majitel nebo majitelé musí řešit vodu-studnou, kanalizaci - septikem či čističkou odpadních vod. Do roka je plánované rozšíření kapacit na připojení nových pozemků. Veškerá občanská vybavenost se nachází ve Vlašimi vzdálené 4 km. Více informací Vám řeknu po telefonu či osobně na prohlídce. Financování Vám rád zajistím.

Parametry pozemku

Cena
Cena na vyžádání Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
cena u makléře
Aktualizováno
19. 4. 2022
Adresa
Ctiboř
ID
0918
Lokalita objektu
Centrum obce
Plocha nemovitosti
2775 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Komunikace
Asfaltová, Zpevněná
Doprava
Silnice
Převod do OV

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 2 lidí

Prodejce

Lukáš Kuchař

Lukáš Kuchař

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Ctiboři?


Nevyhovuje Vám typ pozemku? Podívejte se na jiné kategorie pozemků.