Prodej bytu 1+kk, Stachy, Zadov, 38 m2

Zadov, Stachy

6 190 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 25 568 Kč /za měsíc
Prémioví partneři v Stachách

Finance a pojištění

Finance a pojištění

ReHypotéky Pivoňka Stanislav, Ing.

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Výkup a prodej starého nábytku

Informace k bytu

Lokalita: Chráněná krajinná oblast ŠUMAVA – horské středisko zimních sportů Zadov-Churáňov, 1118 m.n.m., se známou sjezdovkou Na kobyle (vzdálenost cca 500 m), hotely s restauracemi, vyhlášenou cukrárnou, lanovým centrem atd. Východisko dobře upravovaných tras pro běžky do nejkrásnějších míst vysoké Šumavy. Dobrá vybavenost pro letní i zimní rekreaci i aktivní odpočinek. Nádherná lokalita, s místy krásnými a dosud neobjevenými - typická kouzelnými výhledy, jaké nelze najít na kvildských nebo modravských horských planinách. Ty jsou z Churáňova ve velmi blízkém dosahu. V létě po krásných turistických trasách, v zimě po bílé stopě se lze vydat k mnoha cílům v Šumavském národním parku. Poloha bytového domu: Klidová rekreační zóna pod hotelem Churáňov a chalupou Kateřiny Neumannové. Bytový dům je velmi citlivě usazen v kouzelné krajině s panoramatickým výhledem. Dobrá dostupnost po komunikaci v zimě dobře upravované, sjezd k bytovému domu přímo z asfaltové komunikace. Popis apartmánového domu: bytový dům se třemi nadzemními podlažími. Apartmánový dům byl kolaudovaný v roce 2021. Architektonické řešení navazuje na tradiční lokální motivy tvarové i materiálové. Jsou inspirovány světem starých pil, mlýnů a seníků. Přitom ale nabízejí soudobý standard bydlení a vybavení. Průběžné lodžie otevřené k majestátnímu výhledu jsou přístupné prakticky ze všech bytů. Dřevěné lamely zajišťují soukromí a spolu s prostorově tvarovanou střechou napomáhají zapojení domu do okolí i v pohledech z dálky. Na západní straně pozemku je navržené posezení pro společenské akce. V objektu je výtah, který svými rozměry umožňuje přepravu například jízdních kol či jiných objemných předmětů. Jsou zde bezbariérové byty vybavené i pro vozíčkáře. Pro každý být je k dispozici parkovací místo a sklep. Popis apartmánu: nabízený komfortní byt se nachází ve 2.NP a vyniká prostornou lodžií, z které je nezapomenutelný pohled na panorama šumavských vrcholů a lyžařský areál. Dispozice bytu je 1+kk - vstupní chodba, koupelna, obývací pokoj s kuchyňským koutem a komora. Celková výměra bytu je 38 m2. K bytu je k dispozici sklep o výměře 5 m2. Východně orientovaná lodžie s kouzelným výhledem má výměru 7,6 m2. Byt je plně vybavený a zařízený a nebyl dosud užíván. Provozní náklady činí 2.919,-- Kč (bez elektřiny).

Parametry bytu

Cena
6 190 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
16. 5. 2022
Adresa
Zadov, Stachy
ID
001820KH
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Novostavba
Plocha užitná
38 m2
Vlastnictví
Osobní
Podlahová plocha
38 m2
Třída energetické náročnosti
B - Velmi úsporná
Voda
Dálkový vodovod
Balkon

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

MÜLLER - REALITY / IMMOBILIEN, s.r.o.

Náměstí 184, Kašperské Hory

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 6 lidí

Prodejce

Jiřina Müllerová

Jiřina Müllerová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 1+kk v Stachách?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ bytu? Podívejte se na jiné kategorie bytů.