Prodej zahrady, Chotýšany - Městečko, Chotýšany, 659 m2

Městečko

730 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 3 479 Kč /za měsíc
Prémioví partneři v Chotýšanech

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Ing. Martin Donát

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Úklidové služby

Informace k pozemku

Nabízíme Vám k prodeji dva pozemky o rozloze 518 m2 a 141 m2 v zahradní osadě Toulov u obce Chotýšany, která je vzdálená 9 km od Benešova u Prahy, kde je veškerá občanská vybavenost. Na pozemku lze postavit zahradní domek do 25 m2 a jiné účelové zahradní stavby (např. skleníky altýny, venkovní letní kuchyně, sklad na zahradní nářadí, pergoly, udírny, besídky na grilování....). Výška 4 m nad průměrnou niveletou terénu. V případě zájmu Vám zdarma zprostředkujeme sjednání hypotéky.

Parametry pozemku

Cena
730 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
15. 7. 2022
Adresa
Městečko
ID
749
Plocha nemovitosti
659 m2
Doprava
Autobus

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 6 lidí

Prodejce

Pavel Šandera

Pavel Šandera

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje zahrad v Chotýšanech?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ pozemku? Podívejte se na jiné kategorie pozemků.