Prodej historického objektu, Netolice, 12666 m2

Netolice

Cena na vyžádání /za nemovitost Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(Více informací Vám poskytne realitní makléř Tomáš Pelda)

Prémioví partneři v Netolicích

Finance a pojištění

Finance a pojištění

ReHypotéky Pivoňka Stanislav, Ing.

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Výkup a prodej starého nábytku

Informace k nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej větší části kulturní památky Petrův Dvůr, renesančního zemědělského statku a bývalého pivovaru s pozemky, u města Netolice v Jihočeském kraji, okres Prachatice. Komplex několika budov je momentálně v rekonstrukci. Některé prostory jsou trvale užívány správcem objektu k bydlení. Zbylé části jsou prázdné, nebo jsou využity jako skladovací prostor pro uskladnění materiálu k rekonstrukci. Majitelé opravili všechny střechy budov. V současné době probíhají práce na fasádách. Objekty jsou kompletně vyčištěny. Zpracováno je několik studií na využití celého areálu, jak s investičním, tak kulturním záměrem. Historie domu je bohatá a sahá až do roku 1378, kdy byly zaznamenány první písemnosti o samotné stavbě. Objekt je jedním ze zastavení po naučné cyklostezce Historické krajiny Netolicka. Prodávané pozemky obklopují objekty, celková výměra pozemků činí 36.381 m². Více informací Vám poskytne realitní makléř Tomáš Pelda, který Vás v případě zájmu provede po objektech a pozemcích. Ev. číslo: 638995.

Parametry nemovitosti

Cena
Cena na vyžádání Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
Více informací Vám poskytne realitní makléř Tomáš Pelda
Aktualizováno
18. 4. 2022
Adresa
Netolice
ID
639609
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Ve výstavbě
Plocha užitná
12666 m2
Plocha nemovitosti
36381 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 3 lidí

Prodejce

Tomáš Pelda

Tomáš Pelda

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje historických objektů v Netolicích?


Nevyhovuje Vám typ nemovitosti? Podívejte se na jiné kategorie ostatních.