Pronájem obchodních prostor, Pyšely, nám. T. G. Masaryka, 277 m2

nám. T. G. Masaryka, Pyšely, Benešov

30 000 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Prémioví partneři v Pyšelích

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Ing. Martin Donát

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Úklidové služby

Informace k nemovitosti

Pronájem komerčních prostor 110 m2 ( +100 m2 sklad ), Pyšely – nám. T.G. Masaryka

Nabízíme k pronájmu komerční prostory v centru obce Pyšely, v ulici T.G. Masaryka. Přízemní obchodní prostory o celkové výměře 110 m2, jsou součástí domu, který je v současné době nevyužíván a je připraven k celkové rekonstrukci. K dispozici je také možnost skladu s výměrou 100 m2 v suterénu domu, který je přístupný vjezdovou bránou ze dvora. V prostorách byla dříve restaurace a následně obchod s potravinami. Ten je přestěhován hned vedle již do rekonstruovaného domu stejného vlastníka. Proto využití pro obchod s potravinami není vhodné ani přípustné. Celý prostor je rozdělen na tři hlavní části, které jsou vzájemně propojeny chodbami. dalším příslušenstvím je pak wc a koupelna. Nabízí se také možnost využití veřejného prostranství přímo před domem. např. pro venkovní posezení nebo prezentaci zboží. Do domu je zavedena voda, el, kanalizace. Domem procházejí také dva komíny a rozvod tepla je zajištěn radiátory v každé místnosti. Náklady na úpravy vnitřních prostor, které jsou nutné, je možné dohodnout s vlastníkem a promítnout je do sníženého nájmu. Nabízený prostor je strategickým místem v obci a dobře viditelným hned z hlavní komunikace. využití prostor je tak velmi široké. Nabízí se obnovit zašlou slávu restaurace nebo ji předělat na moderní bistro, kavárnu, fast food, které v obci určitě chybí. Nebo prostory využít pro obchod s nepotravinovým zbožím. Současný vlastník je vstřícný a přístupný všem smysluplným variantám a možnostem využití. Parkování je možné přímo před domem nebo na veřejných parkovacích místech při hlavní komunikaci. Obec Pyšely je fungující moderní obcí s plnou občanskou vybaveností a stabilní kupní silou. Kapacita služeb a příležitostí zde začít podnikat je zde stále otevřená a dává smysl. Nájemné 30.000,-Kč/ měs +kauce 30.000,-Kč+ 30.000,-Kč odměna zprostředkovateli. Služby se řeší individuálně dle předpokládané spotřeby a využití prostoru. Volné po dohodě ihned. Rozhodně doporučujeme.

Parametry nemovitosti

Cena
30 000 Kč /za měsíc
Aktualizováno
16. 8. 2022
Adresa
nám. T. G. Masaryka, Pyšely, Benešov
ID
8880224
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Dobrý
Lokalita objektu
Centrum obce
Plocha nemovitosti
277 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 1 lidí

Prodejce

Martin Bedřich

Martin Bedřich

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu obchodních prostor v Pyšelích?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ nemovitosti? Podívejte se na jiné kategorie komerčních.