Prodej pozemku pro komerční výstavbu, Praha 8 - Bohnice, U Drahaně, 15127 m2

U Drahaně, Praha 8 - Bohnice

Cena na vyžádání Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(info v RK)

Prémioví partneři v Praze 8

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Martin Jech

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Stěhovací služby

Výkup a prodej starého nábytku

Informace k pozemku

Nabízíme k prodeji unikátní stavební pozemek o celkové ploše 15127 m2 pro pět rodinných domů včetně platného územního rozhodnutí a stavebního povolení. Celý projekt je naplánován v provensálském stylu a splňuje nároky vysokého standardu. Pozemek se nachází v k.ú. Bohnice, v nezastavitelné části Prahy 8. Jedná se o klidnou lokalitu, která navazuje na přírodní park Drahaň-Troja.

Samotný pozemek je mírně zvlněný a historicky byl využíván jako sad. Na pozemku jsou krásné vzrostlé stromy a po terénních úpravách bylo dosázeno mnoho dalších dřevin a rostlin. Zahrada je tak připravena nabídnout snová zákoutí a neopakovatelné přírodní scenérie.

Navržené vily navazují na harmonii přírody a pro budoucí majitele vytvoří nejen pohodlí, ale i nadčasovou architekturu a unikátní technologie. Vzdušné prostory, prostupy světla, otevřené pohledy na trámy dřevěných konstrukcí domů, monumentální krby, prosklené okenní plochy s výklopnými nebo výsuvnými stěnami otevírají obytné výhledy do kvetoucích zahrad. Kuchyně a další prostory jsou navrženy velmi elegantně s použitím nejmodernějších technologií. Celý projekt též dbá na klidnou a diskrétní polohu každé vily i vysoké zabezpečení jednotlivých nemovitostí.

Hrubá zastavěná plocha jednotlivých domů je v rozmezí od 192 m2 do 247 m2. Hrubá podlahová plocha činí 192 m2 až 362 m2. Aktuálně celkem povolená zastavěná plocha je 1303,7 m2 a podlahová plocha 1835,5 m2. Na pozemku je vybudovaná trafostanice, dále jsou tu tři vrtané studně. Vodovodní přípojka je povolená, není však realizovaná. Též je na pozemku rozveden závlahový systém.

Pozemek se nachází jen 5 minut autem od metra. Lokalita nabízí veškerou občanskou vybavenost.

Martin Donát banner

Parametry pozemku

Cena
Cena na vyžádání Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
info v RK
Aktualizováno
17. 5. 2022
Adresa
U Drahaně, Praha 8 - Bohnice
ID
N5896
Plocha nemovitosti
15127 m2

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

LUXENT exkluzivní nemovitosti

Pařížská 131/28, Praha, Josefov

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 4 lidí

Prodejce

Ing. Pavla Kalousová

Ing. Pavla Kalousová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje pozemků pro komerční výstavbu v Praze 8?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ pozemku? Podívejte se na jiné kategorie pozemků.