Prodej kanceláře, Praha 10 - Strašnice, Průběžná, 1740 m2

Průběžná, Praha 10 - Strašnice

161 000 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 665 008 Kč /za měsíc
Prémioví partneři v Praze 10

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Darfin finance s.r.o.

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Stěhovací služby

Výkup a prodej starého nábytku

Informace k nemovitosti

Předmětem nabídky je luxusně rekonstruovaný administrativní šestipatrový objekt CarTec Centrum BMW, který se nachází v městské části Praha 10. Díky své poloze, bezprostředně u Jižní spojky, má velmi snadnou dopravní dostupnost jak autem, tak také městskou hromadnou dopravou. V blízkosti se nachází tramvajová zastávka linky 22 a 26, dále pět autobusových linek. V docházkové vzdálenosti 5 min lze využít i stanici metra „Skalka“. Nově se v těmto lokalitě zprovoznil vlakový koridor a navazující terminál MHD v prostoru mostu přes ul. Průběžnou.

Objekt je samostatnou součástí nově vybudovaného areálu společnosti Car Tec Praha, zabývající se prodejem a následnými službami prémiové značky aut BMW.

Součástí tohoto areálu je také zcela nová stanice technické kontroly aut a samoobslužná čerpací stanice pohonných hmot CarTec Power.

Hlavní vstup do objektu je situován přímo z ulice Průběžná.

POPIS PODLAŽÍ

1. Nadzemní podlaží – vstup:
V přízemí objektu se nachází hlavní vstupní hala s recepcí a kontrolním turniketem s karetním režimem. Bezprostředně v návaznosti na recepci je umístěno lobby se dvěma jednacími boxy. V tomto podlaží je situován samostatný komerční prostor o ploše 295,4 m2 s možností přímého vstupu z prostoru haly, součástí je také zásobovací vstup - vjezd z ul. Průběžná. Je vybaven samostatným zázemím, včetně toalet.

2.–6. nadzemní podlaží:
V každém typickém podlaží objektu se nachází administrativní plochy k pronájmu o rozloze celkem 348,1 m2. Tento prostor lze vždy dělit na pět samostatných jednotek. V každém modulovém sektoru je nově provedena příprava na individuální osazení klimatizace, stejným způsobem jsou nachystány veškeré elektro a PC sítě. Podlahová plocha je připravena na finální povrch koberec, lino, dlažba nebo plovoucí podlaha). Podhledy stropu jsou provedeny jako kazetové.


1. Podzemní podlaží: Protiatomový kryt.

Cena uvedena bez DPH v zákonné výši.

Více informací u makléře.Průkaz energetické náročnosti (PENB) se zpracovává a bude předán, nyní uvádíme "G"

Martin Donát banner

Parametry nemovitosti

Cena
161 000 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
17. 5. 2022
Adresa
Průběžná, Praha 10 - Strašnice
ID
1016062320
Stavba
Skeletová
Stav objektu
Po rekonstrukci
Plocha užitná
1740 m2
Typ objektu
Patrový
Lokalita objektu
Rušná část obce
Podlahová plocha
1740 m2
Elektřina
230V
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Lokální plynové
Telekomunikace
Satelit
Doprava
Vlak, Silnice, MHD, Autobus
Voda
Dálkový vodovod

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

VICTORIA realitní centrum

U Mostu 1160/3, Ostrava, Zábřeh

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 5 lidí

Prodejce

Václav Štolba

Václav Štolba

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje kanceláří v Praze 10?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ nemovitosti? Podívejte se na jiné kategorie komerčních.