Prodej pozemku pro bydlení, Příbram - Příbram V-Zdaboř, 5953 m2

Příbram - Příbram V-Zdaboř

6 600 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 27 261 Kč /za měsíc
Prémioví partneři v Příbrami

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Ing. Martin Donát

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Podlahy

Úklidové služby

Elektrikářské práce

Informace k pozemku

Ve výhradním zastoupení vlastníka si dovolujeme nabídnout pozemek o výměře 5953 m2 v Jižní Části okresního města Příbram. Pozemek v lehkém, mírném sklonu. Příjezd z ulice Zdabořská kde jsou umístěny veškeré ing. sítě.
V okolí je hezká zástavba. Pozemek vhodný na stavbu jednoho velkého honosného domu popř. na rozdělení na dva či více pozemků a následnou parcelaci. Územní plán zná pozemek jako SO20, plochy smíšené obytné - bydlení městské. Přes pozemek vede napětí 22 kV a je zde umístěn i sloup.

Martin Donát banner

Parametry pozemku

Cena
6 600 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
17. 5. 2022
Adresa
Příbram - Příbram V-Zdaboř
Lokalita objektu
Klidná část obce
Plocha nemovitosti
5953 m2

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

KP reality

Vodičkova 791/41, Praha, Nové Město

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 5 lidí

Prodejce

Vilém Přibyl

Vilém Přibyl

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Příbrami?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ pozemku? Podívejte se na jiné kategorie pozemků.