Prodej komerční nemovitosti, Postupice, Benešovská, 1545 m2

Benešovská, Postupice

5 990 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 28 547 Kč /za měsíc
Prémioví partneři v Postupicích

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Ing. Martin Donát

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Úklidové služby

Informace k nemovitosti

V zastoupení vlastníků nabízím stavební pozemek pro stavbu komerčního objektu. Pozemek je o výměře 1545m2. Na pozemku se momentálně z většiny nachází travnatá plocha a zeleň.

Tento pozemek má zpracovanou dokumentaci na přípojky, na pozemek je dotažen vodovod, kanalizace se nachází v dosahu pozemku, momentálně se zpracovává dokumentace na její připojení (tlaková kanalizační přípojka). V blízké budoucnosti budou v obci realizovány chodníky.

Na pozemku je možno umístit dva domy, případně dva dvojdomy/trojdomy. Velkou výhodou je velkorysý územní plán, který umožňuje zastavět až 60% pozemku, není limitována minimální velikost pozemku. Maximální výška římsy 9m, nebo 12m po hřeben. tzn. až 3,5 patra.


Pozemek se nachází v atraktivní lokalitě - obci Postupice, odkud se za 55 minut autem dostanete do centra Hlavního města. Postupice disponují občanskou vybaveností - obchodem s potravinami Jednota a obecním úřadem. Další důležité instituce, jako jsou škola, školka, pošta, restaurace, či nemocnice, ale i mnoho dalšího, naleznete v Benešově (13 min autem). V okolí Postupic je mnoho turistických, kulturně-historických i přírodních cílů.

Pro více informací mě kontaktujte.

Parametry nemovitosti

Cena
5 990 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
22. 7. 2022
Adresa
Benešovská, Postupice
ID
10634
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
1545 m2
Typ objektu
Přízemní
Plocha nemovitosti
1545 m2
Bezbarierový přístup

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Ondřej Petr

Ondřej Petr

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje komerčních nemovitostí v Postupicích?


Nevyhovuje Vám typ nemovitosti? Podívejte se na jiné kategorie komerčních.