Prodej garáže, Klatovy - Klatovy V, 44 m2

Klatovy V

440 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 1 817 Kč /za měsíc

(Tržní odhad:660.000 Kč)

Prémioví partneři v Klatovech

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Ing. Petra Staňková

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Podlahy

Rekonstrukce

Malíři

Výkup a prodej starého nábytku

Střechy

Informace k nemovitosti

Dražba dvojgaráže v obci Klatovy, okres Klatovy Jedná se o dražbu přízemní, zděné, nepodsklepené dvojgaráže pod mírnou pultovou střechou krytou pozinkovaným plechem. Objekt je situovaný v zastavěné, okrajové části města Klatovy, v řadové zástavbě jako řadový vnitřní. Pozemek leží v mírně sklonitém až sklonitém terénu a je přístupný po veřejné, zpevněné komunikaci. Ve městě Klatovy se nacházejí tyto IS: elektro, obecní vodovod, plynové vedení a hloubková kanalizace. Při místním šetření bylo zjištěno, že se jedná o dvojgaráž určenou pro dvě osobní vozidla. Podrobnější informace jsou uvedeny ve znaleckém posudku. Informace jsou čerpány z veřejně dostupných zdrojů, bez součinnosti účastníků exekučního řízení. Zveřejněné údaje jsou čerpány z dokumentů v rámci exekučního řízení, kdy je nemovitost určena ke zpeněžení v rámci exekučního řízení, dle § 336 , § 267 o.s.ř.,dle § 69 a § 52 exekučního řádu a souvisejících ustanovení. Služby jsou zpoplatněny dle platných aukčních podmínek a ceníku. V případě Vašeho zájmu o více informací nás kontaktujte prostřednictvím níže uvedeného formuláře nebo na email.

Parametry nemovitosti

Cena
440 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
Tržní odhad:660.000 Kč
Aktualizováno
19. 5. 2022
Adresa
Klatovy V
ID
6798Sxc
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
44 m2
Lokalita objektu
Klidná část obce
Vlastnictví
Státní/obecní
Plocha budovy
44 m2
Plocha nemovitosti
44 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Výtah
Bezbarierový přístup

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

S-drazby.cz

Luční 568/1, Hradec Králové, Slezské Předměstí

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 1 lidí

Prodejce

linka S-drazby.cz

linka S-drazby.cz

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje garáží v Klatovech?


Nevyhovuje Vám typ nemovitosti? Podívejte se na jiné kategorie ostatních.