Prodej rodinného domu, Skuteč, Přibylov, 70 m2

Přibylov, Skuteč

2 390 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 11 390 Kč /za měsíc

(Akce Bydlení od STINGu za 2.99% p.a.)

Prémioví partneři v Skutči

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Jitka Lemperová

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Nábytek

Okna a dveře

Kuchyňské potřeby

Kuchyňské spotřebiče

Grily/Krby

Ložní prádlo

Koupelny a kuchyně

Stavebniny

Informace k domu

Na tuto nemovitost se vztahuje akce Bydlení od STINGu za 2,99 % p. a. Při financování prostřednictvím hypotéky Vám vlastník nemovitosti, tj. osoba z Realitní a investiční skupiny STING, garantuje po dobu prvních tří let splácení hypotéky doplácet na Váš účet ze svého rozdíl mezi 2.99 % p. a. a Vaší sjednanou úrokovou sazbou, až do výše 6.5 % p. a. Akce platí pro všechny nemovitosti, u kterých bude do 31.12.2022 podepsaná smlouva o Rezervaci. Podrobnosti akce jsou zveřejněny v podmínkách [na webu skupiny STING]. Realitní a investiční skupina STING si vyhrazuje právo akci zrušit, případně jednostranně podmínky změnit.

Nabízíme Vám ke koupi rodinný dům ve Skutči místní části Přibylov. Jedná se o přízemní zděnou stavbu s nevyužitým podkrovím, která je částečně podsklepena. Dům o celkové podlahové ploše 170 m2 má dispozici 3+1 s komorou, garáží a dílnou. Na dům navazují další hospodářské prostory o ploše 30 m2 a na pozemku se rovněž nachází samostatná stavba skladu o ploše 14 m2. V 1. podzemním podlaží je oddělený sklep pro uložení potravin, prostor kotelny a další sklepní prostor. Celková plocha pozemků, které se s domem prodávají je 2217 m2. Předchozí majitelé rovněž užívali část pozemku, která je v majetku obce Skuteč. Tuto část pozemku si, dle informací z městského úřadu, může nový majitel od obce odkoupit. V domě je nainstalované ústřední topení s kotlem na tuhá paliva a bojler pro ohřev vody. Z pozemku nabízeného domu je krásný výhled na město Skuteč, které nabízí širokou občanskou vybavenost. Pro více informací nebo domluvení prohlídky kontaktujte realitního makléře. Uvedená cena platí při financování kupní ceny v hotovosti nebo úvěrem zprostředkovaným STING Finance. Do konce prosince 2022 nabízíme prostřednictvím našeho partnera úrokové sazby od 5,99 % p.a. Více informací Vám sdělí náš specialista na prohlídce.

Parametry domu

Cena
2 390 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
Akce Bydlení od STINGu za 2.99% p.a.
Aktualizováno
28. 11. 2022
Adresa
Přibylov, Skuteč
ID
123841
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
200 m2
Typ objektu
Přízemní
Druh objektu
Samostatný
Lokalita objektu
Okraj obce
Plocha budovy
230 m2
Podlahová plocha
70 m2
Plocha nemovitosti
2217 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
230V, 400V
Odpad
Septik
Topení
Ústřední tuhá paliva
Komunikace
Asfaltová
Doprava
Silnice, Autobus
Voda
Dálkový vodovod
Garáž

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 38 lidí

Prodejce

Martin Calta

Martin Calta

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje rodinných domů v Skutči?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ domu? Podívejte se na jiné kategorie domů.