Prodej rodinného domu, Miličín, 300 m2

Miličín

Prémioví partneři v Miličíně

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Ing. Martin Donát

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Úklidové služby

Informace k domu

Prodej Rodinný dům, 300m2, Miličín

Nemovitost - dům o celkové užitné ploše 300 m2 s pozemkem 237 m2 v Miličíně v okrese Benešov je postavený počátkem 20. století. Dům s dispozicí 6kk a půdou a uzavřeným dvorkem s dalšími místnostmi a dvěma půdami v klidném centru Miličína je možností pro nové klidné bydlení nebo i kombinací bydlení s klidným podnikáním. Je určen ke kompletní rekonstrukci. Možností by také mohl být záměr k výstavbě tří bytových jednotek dle představ investora po konzultaci s orgány statní správy př. samosprávy. Dům je přístupný ze dvou stran, jak z návsi tak i z horní klidné ulice. V přízemí jsou 2 velké místnosti s okny a klenutými stropy (16 a 14 m2), za každou z nich jsou ještě menší prostory bez oken (7 a 4 m2) a velká vstupní hala (11 m2). Tyto prostory v minulosti sloužily jako nebytové prostory. Odsud vedou schody do sklepení a také do patra, kde jsou další tři pokoje (18, 13 a 12 m2), kuchyňský kout (7 m2), koupelna s rohovou vanou (8 m2) a WC zvlášť. Toto patro je přístupné také ze dvora a nad ním je prostorná půda pod sedlovou střechou vhodná pro případnou vestavbu. Nemovitost je napojená na elektřinu, obecní vodovod a odpady jsou svedeny do jímky, ale není problém ji napojit na obecní kanalizaci. Dům prošel v roce 2010 částečnou rekonstrukcí během níž byla vyměněna střešní krytina.

Parametry domu

Cena
3 950 000 Kč Spočítat hypotéku
Aktualizováno
8. 8. 2022
Adresa
Miličín
ID
N93902
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Před rekonstrukcí
Plocha užitná
300 m2
Vybaveno
Ne
Druh objektu
V bloku
Lokalita objektu
Klidná část obce
Plocha nemovitosti
237 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 3 lidí

Prodejce

Mgr. Petr Puchmertl

Mgr. Petr Puchmertl

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje rodinných domů v Miličíně?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ domu? Podívejte se na jiné kategorie domů.