Prodej zemědělské půdy, Chářovice, 2895 m2

Chářovice

3 712 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 17 690 Kč /za měsíc

(včetně provize a právního servisu)

Prémioví partneři v Chářovicích

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Ing. Martin Donát

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Úklidové služby

Informace k pozemku

Dovolujeme si vám nabídnout pěkný pozemek u obce Chářovice okres Benešov, o rozloze 2 895 m2, pozemek je přístupný z místní asfaltové komunikace, nyní je veden jako orná půda ale ve zkráceném řízení je možno udělat změnu v územním plánu na stavební pozemek. Na pozemku je zarezervován výkon pro elektrický proud, vodu je možno řešit vrtem a odpadní vody ČOV. Pozemek leží v krásné a klidné lokalitě bez vedlejší zástavby s pěkným výhledem do krajiny, je vhodný i jako investiční příležitost do budoucna. Veškeré občanské vybavení je v nedalekém městě Týnec nad Sázavou vzdáleném 2 km, Benešov 12 km, Praha 35 km. Dopravní obslužnost autobusem. Doporučujeme osobní prohlídku.

Parametry pozemku

Cena
3 712 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
včetně provize a právního servisu
Aktualizováno
13. 8. 2022
Adresa
Chářovice
ID
01528
Druh objektu
Samostatný
Plocha nemovitosti
2895 m2
Komunikace
Asfaltová
Doprava
Silnice, Autobus

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 2 lidí

Prodejce

Josef Vašut

Josef Vašut

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje zemědělských půd v Chářovicích?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ pozemku? Podívejte se na jiné kategorie pozemků.