Prodej pozemku pro bydlení, Nespeky, 1152 m2

Nespeky

5 760 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 27 450 Kč /za měsíc

(Vč. provize a právních služeb)

Prémioví partneři v Nespekách

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Ing. Martin Donát

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Úklidové služby

Informace k pozemku

Krásný velký stavební pozemek v malebné přírodě Posázaví jen 30 km od Prahy s výhledy do krásné přírody - celkem 1.152 m2. Pozemek se nachází ve slepé ulici na okraji Nespek v těsném sousedství obce Poříčí nad Sázavou nad údolím. Vzrostlé stromy ve staré zástavbě i celkové umístění nemovitosti poskytuje maximální klid s výhledy, které díky staré zástavbě zůstanou zachovány.
Na pozemku o rozměrech 48,8 m x 23,6 m lze dle platného územního plánu postavit soliterní rodinný dům (přízemní nebo + obytné podkroví), zastavitelnost je 30%, (RD do 250 m2), zpevněné plochy max 60%. Odpad je zatím nutno řešit vlastní ČOV, vodovod se v obci plánuje dokončit do 2-3 let - zatím je tedy možno získat povolení na vybudování vlastní studny! Elektřina je na pozemek zavedena.
Krásné místo, klid, výhled, čistá příroda v Posázaví, lesík u pozemku, louky v okolí, řeka Sázava 400 m od pozemku - tím vším disponuje nabízená nemovitost.
Kompletní občanská vybavenost (obchody, restaurace, pošta, lékaři, škola, školky atd.) je v 2 km vzdáleném Poříčí nad Sázavou a v okresním městě Benešov (10 km), odkud jezdí i přímý vlak do Prahy - Hlavní nádraží přes Mrač, který je 5 km od pozemku. Klimatizované vlaky jezdí po 20-30 min. od brzkých ranních hodin do pozdních večerních, centrum Prahy 54 min. Autobusová zastávka s přímým spojem do Prahy (metro Budějovická) a Benešova je 350 m od pozemku.
Jedná se o velmi klidné místo v přírodě - procházky, cyklostezky v okolí, klidná slepá ulice, zeleň, vše jen pár minut od Prahy!
Automobilem: Praha 20 min metro C (30 km), Benešov 10 min, (10 km), Čerčany vlak 4 km, Chotouň lyžařský areál 16 km.
Velmi krásná lokalita s výhledy nabízí mnoho turistického i cyklistického vyžití. Zavolejte nebo napište pro bližší info nebo pro sjednání prohlídky nemovitosti. Po dohodě možno kdykoliv. Doporučujeme pro klidné bydlení v krásné přírodě v blízkosti Prahy.
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Parametry pozemku

Cena
5 760 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
Vč. provize a právních služeb
Aktualizováno
29. 6. 2022
Adresa
Nespeky
ID
256-NP00541
Lokalita objektu
Klidná část obce
Plocha nemovitosti
1152 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
230V, 400V
Komunikace
Zpevněná
Doprava
Vlak, Silnice, MHD, Autobus
Převod do OV

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 9 lidí

Prodejce

Ing. Filip Kovařík

Ing. Filip Kovařík

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Nespekách?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ pozemku? Podívejte se na jiné kategorie pozemků.