Prodej ubytování, Český Šternberk, 2000 m2

Český Šternberk

Cena na vyžádání /za nemovitost Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(Info k ceně v RK. V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce.)

Prémioví partneři v Českém Šternberku

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Ing. Martin Donát

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Úklidové služby

Informace k nemovitosti

Prodej hotelu, penzionu, 2000 m², Český Šternberk

Nabízíme k prodeji ve výhradním zastoupení majitele hotel , který se nachází přímo v centru vodáckého ráje řeky Sázavy v obci Český Šternberk s ubytovací kapacitou 80 osob . V areálu hotelu se nachází přelivový bazén s průzračně křišťálovou vodou a odpočinkovou terasou s malebným výhledem na místní hrad . Výhodou tohoto hotelu je zaběhlá klientela , školení firem a rekreace v této vyhledávané lokalitě vzdálené 50 km od hlavního města Prahy . Součástí je potom také plně zařízená kuchyně včetně veškerého vybavení a stylová restaurace , která nabídne všem návštěvníkům občerstvení . Technické zázemí hotelu tvoří peletkový 150 kW kotel , dva bojlery na 850 litrů vody , vlastní čistička odpadních vod a studna . Podlahová krytina na hotelu je dlažba , koberce a na pokojích plovoucí podlaha . K dispozici je 29 parkovacích míst pro návštěvníky hotelu . V případě zájmu o tento skvost u řeky Sázavy kontaktujte makléře.

Parametry nemovitosti

Cena
Cena na vyžádání Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
Info k ceně v RK. V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce.
Aktualizováno
11. 8. 2022
Adresa
Český Šternberk
ID
804635
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
2000 m2
Vybaveno
Ano
Lokalita objektu
Klidná část obce
Vlastnictví
Osobní
Plocha nemovitosti
1450 m2

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 5 lidí

Prodejce

David Holík

David Holík

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje ubytování v Českém Šternberku?


Nevyhovuje Vám typ nemovitosti? Podívejte se na jiné kategorie komerčních.