Prodej komerční nemovitosti, Loket, 577 m2

Loket

29 980 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 142 876 Kč /za měsíc
Prémioví partneři v Lokti

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Ing. Martin Donát

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Úklidové služby

Informace k nemovitosti

Nabízíme k prodeji zavedený PIVOVAR ŠVIHOV a k němu náležící rodinný dům se stodolou o užitné ploše 577 m2 s pozemkem 2 938 m2 v obci Němčice v blízkosti známé přehrady Želivka. Objekt je oplocený, má dvě vjezdové brány, parkoviště pro 12 aut. Pivovar vaří belgická, holandská piva i český ležák. Nachází se 2 km od exitu 66 kilometru D1, který v současné době prochází rozvojem gastro služeb tj. food zóny. V pivovaru probíhá řada akcí, doporučen v gastro mapě Lukáše Hejlíka.

Rodinný PIVOVAR Švihov patří mezi zaběhnuté minipivovary. Produkce piva se dodává do obchodních řetězců např. Kaufland , na Vysočinu a dále je možné zakoupit pivo přímo na místě nebo prostřednictvím e-shopu.

V prostorách minipivovaru provozován PIVNÍ KLUB, který je možné rezervovat i na soukromou akci. Jeho kapacita je 25 míst u stolu a 60 míst na terase. V areálu minipivovaru je FARMÁŘSKÝ OBCHOD s místními delikatesy a pochutinami, čerstvé pečivo.
Pivovar je aktivní na FESTIVALECH a TRZÍCH. K účasti na akcích pod otevřeným nebem využívá svůj unikátní POJÍZDNÝ VÝČEP a dva brandové stany.

Budova pivovaru s užitnou plochou 335 m2 je z litého betonu, odhlučněná, s rekuperací a dvěma chladícími místnostmi. V horním patře kanceláře s vlastní kuchyní a posezením. Ve přízemí 2x WC, šatny a koupelna pro zaměstnance.
Budova rodinného domu o užitné ploše 242 m2 je využíván jako komerční prostor v přízemní a soukromý prostor v prvním patře. V přízemí farmářský obchod a pivní klub, kuchyň, tři WC, chlazená místnost, úklidová komora, technická místnost a sklad obalového materiálu. V prvním patře pracovna a dva apartmány s koupelnami. Vybavení pivního klubu a farmářského obchodu provedeno v DESIGN stylu, NÁBYTEK vyroben na MÍRU. Rodinný dům je napojen na tepelné čerpadlo.

VIDEOPROHLÍDKA pivovaru na https://www.youtube.com/watch?v=zxZtATWx1T4

Třetím objektem na pozemcích je stodola, na kterou je zpracován projekt na přestavbu na prostor s restaurací v přízemí, kuchyní a zázemím a 4 apartmány v horním patře budovy.
Před budovou rodinného domu k dispozici velký sklep, který je možné přetvořit na vinný sklep.

Rodinný pivovar Švihov patří mezi minipivovary s ročním výstavem do 3 000 hl piva ročně. Pro navýšení výstavu by bylo nutné využít stodolu (zatím projektována jako ubytovací zařízení s restaurací).

Pivovar je aktivní na festivalech a trzích. K účasti na akcích pod otevřeným nebem využívá svůj unikátní POJÍZDNÝ VÝČEP a dva brandové stany.

PLÁNKY nemovitostí na vyžádání.

V blízkosti řada cyklostezek a turistických stezek, pestré sportovní vyžití. V okolí se nachází řada turistických památek: zámek Vlašim, zámek ve Zruči na d Sázavou, hrad v Ledči nad Sázavou.

Na vyžádání zašleme tržní ocenění objektu a další podklady. Možno koupit pivovar jako nemovitost nebo převzít celý podnik Rodinný pivovar Švihov s.r.o., tj. včetně technologií, receptur atd.

Pro více informací kontaktujte makléřku. Doporučujeme prohlídku.

Parametry nemovitosti

Cena
29 980 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
19. 8. 2022
Adresa
Loket
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Novostavba
Plocha užitná
577 m2
Typ objektu
Patrový
Třída energetické náročnosti
B - Velmi úsporná
Topení
Lokální plynové

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Ing. Kateřina Černá

Ing. Kateřina Černá

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje komerčních nemovitostí v Lokti?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ nemovitosti? Podívejte se na jiné kategorie komerčních.