Prodej rodinného domu, Petroupim, 179 m2

Petroupim

Prémioví partneři v Petroupimi

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Ing. Martin Donát

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Úklidové služby

Informace k domu

Rodinný dům u Benešova

Nabízíme k prodeji rodinný dům 3+1 s obytnou plochou 179 m2 na pozemku o velikosti 995 m2 v obci Petroupim.

Obec Petroupim je v okrese Benešov. V obci je MŠ, ZŠ, místní obchod a koupaliště. Obec je vzálená 11 minut autem od Benešova a přibližně 30 minut autem od okraje Prahy.

Dům má dva vchody. Jeden hlavní a druhý do místnosti, oddělené od ostatních, vhodné jako sklad. Dále se zde nachází předsíň, chodba, dva pokoje, kuchyně, koupelna, oddělený záchod, prostorný kumbál, šatna a půda. Objekt je vhodný k rekonstrukci, při které je možné z půdy vytvořit obyvatelné podkroví.

Pozemek je situován v klidné části obce s minimálním provozem. Zahrada působí velmi příjemně a nachází se na ní kamenné pozůstatky budovy, které jsou velmi dobře využitelné, jako skalky.

Přímo od majitele.

Parametry domu

Cena
3 950 000 Kč Spočítat hypotéku
Aktualizováno
8. 8. 2022
Adresa
Petroupim
ID
202201
Plocha užitná
179 m2
Druh objektu
Samostatný
Plocha nemovitosti
995 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 37 lidí

Prodejce

Astrum bydlení

Astrum bydlení

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje rodinných domů v Petroupimi?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ domu? Podívejte se na jiné kategorie domů.