Prodej pozemku pro bydlení, Lešany - Břežany

Břežany

3 500 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 16 680 Kč /za měsíc
Prémioví partneři v Lešanech

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Ing. Martin Donát

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Úklidové služby

Informace k pozemku

Nabízíme k prodeji pozemek v obci Břežany u Lešan v okrese Benešov. Pozemek je vhodný pro výstavbu rodinného domu. Plocha pozemku je 994m2. Možnost napojení na inženýrské sítě cca 10m od hranice pozemku. Vjezd na pozemek z obecní komunikace. Na pozemku je v současné době uložena zemina, která bude po prodeji odvezena. Pozemek se nachází v klidné části obce. V obci je veškerá občanská vybavenost - škola, škola, potraviny, dětské hřiště atd. Obec se nachází cca 12km od Benešova. Dobrá dostupnost i do Prahy autobusem.

Parametry pozemku

Cena
3 500 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
19. 7. 2022
Adresa
Břežany
ID
192
Bezbarierový přístup

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Jana Appl

Jana Appl

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Lešanech?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ pozemku? Podívejte se na jiné kategorie pozemků.