Střechy banner

Prodej pozemku pro bydlení, Rataje - Popovice, 1693 m2

Rataje, Popovice

2 950 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 14 059 Kč /za měsíc

(cena k dojednání, včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize)

Prémioví partneři v Ratajích

Finance a pojištění

Finance a pojištění

FinGO

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Služby pro renovaci koženého čalounění

Informace k pozemku

Vážení klienti, ve výhradním zastoupení si Vám dovolujeme nabídnout pozemek, v Obci Rataje-Popovice u Kroměříže vhodný k výstavbě rodinného domu. Pozemek je rovinatý, obdélníkovitého tvaru a nachází se v klidné, okrajové části obce. Budoucí stavbu rodinného domu lze umístit v rámci zachování budoucí uliční čáry blíže ke komunikaci. V současné době obec realizuje projekt dobudování inženýrských sítí, včetně asfaltové komunikace. Na základě platné územně plánovací informace je zde výškový limit plánované stavby stanoven na max. 2 nadzemní podlaží a podkroví. Velkým benefitem této nemovitosti je i mimojiné jeho umístění, tj. poslední v uliční řadě. Vzhledem k atraktivitě pozemku doporučujeme prohlídku v co nejbližším termínu. V případě zájmu o další informace a případné sjednání prohlídky prosím kontaktujte příslušného realitního makléře. Eventuální financování koupě této nemovitosti hypotečním úvěrem zprostředkujeme bezplatně spolupracujícím fin. specialistou.

Parametry pozemku

Cena
2 950 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
cena k dojednání, včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize
Aktualizováno
23. 1. 2023
Adresa
Rataje, Popovice
ID
01679
Druh objektu
Rohový
Plocha nemovitosti
1693 m2
Elektřina
230V
Plyn
Individuální
Odpad
Veřejná kanalizace, Septik
Topení
Jiné
Doprava
Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Voda
Místní zdroj, Dálkový vodovod

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo Jaroslav Vojta

Jaroslav Vojta

Legionářská 1319/10, Olomouc

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 5 lidí

Prodejce

Martin Ferianec

Martin Ferianec

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Ratajích?

Top nabídky

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ pozemku? Podívejte se na jiné kategorie pozemků.