Prodej zahrady, Kladruby, 2126 m2

Kladruby

1 596 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 7 606 Kč /za měsíc
Prémioví partneři v Kladrubech

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Ing. Martin Donát

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Úklidové služby

Informace k pozemku

Hledáte-li absolutní soukromí a klid pro Vaši rekreaci obklopeni krásnou přírodou a lesy, pak pro Vás máme pozemek s obytným objektem.

Velkorysí pozemek o celkové rozloze 2 126 m2 se skládá ze dvou pozemků. První o rozloze 1996 m2 a druhý má 130 m2. Na pozemku jsou vysázeny ovocné stromy, záhony a protéká jím čistý potok, který se dá využít, jak na zalévání, tak na osvěžení a nabízí možnost po konzultaci s příslušným úřadem vybudování přírodního jezírka. Nově je objekt vybavený kuchyňkou, krbovými kamny na tuhá paliva, vestavěnou postelí s úložným prostorem, umyvadlem se sprchovým koutem a chemickým WC, které ještě nebylo instalováno a lze ho umístit dovnitř nebo ven. Součástí je též venkovní úložný prostor se zahradním vybavením, kotlíkem a grilem.

Vytápění je zajištěno krbovými kamny a teplotu udrží kvalitní izolace. V létě je objektu naopak příjemný chládek. U pozemku se nachází studna na obecním pozemku, kterou lze po domluvě s obcí využívat.
Elektřinu lze přivést. Elektrická síť je na hranici pozemku a lze zažádat u ČEZu o připojení a vybudovat přípojku.

Pozemek se nachází u obce Kladruby u Vlašimi. V Kladrubech (2km) se nachází rehabilitační ústav, ve kterém je restaurace a potraviny a dále je zde několik penzionů, hostinec, pošta a obecní úřad. Ve Vlašimi pak najdete mnoho restaurací a občerstvení, zámek se zámeckým parkem, pivovar či zimní stadion a mnoho kulturních památek. Dále je zde krásné koupaliště a jezdecká stáj Vlašim s jízdárnou pro veřejnost. Z Kladrub sem jezdí autobus anebo procházkou (5km).

Zveme Vás na prohlídku tohoto kouzelného místa se spoustou možností vyžití a ničím nerušené rekreace. Pro více informací nás kontaktujte.

Parametry pozemku

Cena
1 596 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
9. 8. 2022
Adresa
Kladruby
ID
14223107
Druh objektu
Samostatný
Plocha nemovitosti
2126 m2

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 1 lidí

Prodejce

Marek Čihák

Marek Čihák

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje zahrad v Kladrubech?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ pozemku? Podívejte se na jiné kategorie pozemků.