Prodej činžovního domu, Lochovice, 240 m2

Lochovice

12 000 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 57 188 Kč /za měsíc
Prémioví partneři v Lochovicích

Podlahy

Úklidové služby

Informace k nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi bytový dům v Lochovicích vhodný k rekonstrukci. Nachází se přímo naproti obecnímu úřadu, v minulosti zde sídlila Česká pošta. V tuto chvíli jsou v domě 3 bytové jednotky s vlastními vstupy a pro půdní prostor se vyřizuje stavební povolení, aby zde bylo možné vybudovat další bytovou jednotku.

Za domem je zahrada, na které je možno vybudovat posezení. Je zde rovněž dostatek místa k parkování. Každá bytová jednotka má vlastní elektroměr a vodoměr, objekt je napojen na kanalizaci. Na pozemku je k dispozici vlastní studna. Vedení plynu je v ulici před domem.

Byt v přízemí má plochu cca 80 m2, jsou zde 4 pokoje a sociální zařízení. Prostory jsou to velice krásné díky klenutým stropům. V patře jsou byty dva, každý z nich má zhruba 60 m2. Dle připravovaného projektu jsou zamýšleny jako dvoupokojové, jeden z nich má ještě prosklenou verandu. Dále bude možné na ploše cca 130 m2, vestavět půdní byt. Mezi fotkami jsou půdorysy, podle kterých by mohl nový majitel prostory zrekonstruovat (přiloženy jsou půdorysy 6-ti bytů, v tuto chvíli se zpracovává ještě varianta se čtyřmi byty).

Celková plocha domu včetně společných prostor, komor a sklepa je cca 240 m2, plus půda 130 m2.

V současné chvíli ¼ nemovitosti vlastní společnost CETIN, a.s. a majitel vyřizuje odkup tohoto podílu. Jedná se o prostory na boční straně budovy s vlastním vchodem. CETIN, a.s. zde má uloženu technologii pro obsluhu optických kabelů, která zde zůstane i do budoucna a užívání prostor bude ošetřeno věcným břemenem.

Obec Lochovice leží v údolí řeky Litavky, pod pohořím Brdy. Žije zde přibližně 1 300 obyvatel. Obec se nachází ve vzdálenosti 6 km od Hořovic, 7 km od nájezdu na dálnici D5, do Prahy se tak dostanete za 30 minut. Dopravní spojení s okolními městy (Hořovice, Beroun, Příbram) je rovněž zajištěno vlaky a autobusy. Funguje zde mateřská a základní škola, prodejna potravin, pošta, zdravotnická zařízení, je zde renesanční zámek Lochovice s parkem. Krásné okolí nabízí nepřeberné množství výletních tras.

Parametry nemovitosti

Cena
12 000 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
28. 7. 2022
Adresa
Lochovice
ID
5299
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Před rekonstrukcí
Plocha užitná
240 m2
Vybaveno
Ne
Typ objektu
Patrový
Plocha budovy
198 m2
Plocha nemovitosti
562 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Odpad
Veřejná kanalizace
Voda
Místní zdroj, Studna
Převod do OV
Parkování

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 1 lidí

Prodejce

Mgr. Markéta Kelnerová

Mgr. Markéta Kelnerová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje činžovních domů v Lochovicích?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ nemovitosti? Podívejte se na jiné kategorie komerčních.