Prodej zemědělské půdy, Popovice, 18155 m2

Popovice

47 Kč /za metr čtvereční HYPOTÉKA od 0 Kč /za měsíc
Prémioví partneři v Popovicích

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Ing. Martin Donát

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Úklidové služby

Informace k pozemku

Nabízíme k prodeji soubor pozemků orné půdy o celkové výměře 18 155 m2 v k.ú. Popovice u Benešova. V současné chvíli jsou pozemky obhospodařovány místními zemědělci na základě pachtovní smlouvy. Po domluvě s vlastníkem je možné separátně odkoupit i pouze jednotlivé parcely. Více informací poskytneme emailem nebo telefonicky.

Parametry pozemku

Cena
47 Kč /za metr čtvereční Spočítat hypotéku
Aktualizováno
4. 8. 2022
Adresa
Popovice
ID
3001
Plocha nemovitosti
18155 m2
Bezbarierový přístup

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 1 lidí

Prodejce

Ing. Hana Lhotková

Ing. Hana Lhotková

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje zemědělských půd v Popovicích?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ pozemku? Podívejte se na jiné kategorie pozemků.