Pronájem zahrady, Mydlovary, 400 m2

Mydlovary

1 250 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Prémioví partneři v Mydlovarech

Nábytek

Výkup a prodej starého nábytku

Informace k pozemku

Pronájem zahrady v Mydlovarech u Zlivi. K dispozici je zahrada o velikosti cca 400m2. Přípojka elektřiny se řeší. Kabely zavedeny. Do budoucna je plánována společná studna nebo rozvod vody, možnost dovozu levné vody. Kauce se neplatí, pouze je požadováno nájemné vždy na rok dopředu. V blízké době bude pozemek oplacen.
Zahrada se nachází na kraji obce pod zástavbou bytových domů s krásným výhledem na Šumavu. Pozemek je mírně svažitý. Vhodný je pro stavbu montované garáže na uskladnění materiálu, parkování lodě pod plachtou nebo umístění mobilheimu. Přístup k pozemku je po zpevněné komunikaci.

Parametry pozemku

Cena
1 250 Kč /za měsíc
Aktualizováno
4. 8. 2022
Adresa
Mydlovary
ID
261-NP00655
Lokalita objektu
Okraj obce
Plocha nemovitosti
400 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Převod do OV

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

RE/MAX Optimal

třída Národní svobody 181/26, Písek, Pražské Předměstí

Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 4 lidí

Prodejce

Václav Vachta

Václav Vachta

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu zahrad v Mydlovarech?


Nevyhovuje Vám typ pozemku? Podívejte se na jiné kategorie pozemků.