Prodej rodinného domu, Jankov, Pod Chrastišovem, 180 m2

Pod Chrastišovem, Jankov

Prémioví partneři v Jankově

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Ing. Martin Donát

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Úklidové služby

Informace k domu

Rodinný dům 166m2 s terasou 34m2 s garáží 33m2 a pozemkem 1149m2 - JANKOV u Benešova

Prodej novostavby rodinného domu v obci Jankov u Benešova, ulice Pod Chratišovem.
Zastavěná plocha obytné části domu je 166m2, zastavěná plocha terasy 34m2 a zastavěná plocha garáže 33m2. Celková plocha pozemku tvoří 1149m2.
V 1. NP se nachází vstupní hala s toaletou, koupelna se sprchovým koutem a pračkou, dále víceúčelový pokoj - pro hosty, nebo pro účely soukromé pracovny, prostorná hlavní místnost s otevřeným kuchyňským koutem a velkým francouzským oknem na terasu, komora na potraviny, koupelna s vanou se sprchovým koutem a toaletou, velký dětský pokoj a ložnice s francouzským oknem na terasu.
V 2. NP otevřená podlahová plocha podkroví 111m2 s možností další místnosti, o velikosti užitné plochy 20m2 přímo nad garáží. Velká výhoda tohoto druhého podlaží je, že může být zařazeno do obytné části a to v případě ohlášení stavebního záměru pro obytné podkroví. Za účelem možnosti zařazení obytného podkroví, je zde z jedné strany štítu domu francouzské okno a to pro využití samostatného vchodu do podkroví. Do 2NP jsou vyvedené přípojky elektřiny, potřebné elektro průchodky, přípojky topení a vody.
Dům je napojen na obecní kanalizaci a vodovodní přípojku. Vytápění zajištuje plynový kotel s podlahovými rozvody. Nemusíte být odkázáni jen na vytápění plynem, ale můžete využít krbové vložky pro osazení kamny na tuhá paliva s výměníkem tepla, nebo napojení tepelného čerpadla. Před domem je pod zemí umístěná nádrž na dešťovou vodu, s přívodem k domu, obsah nádrže 6000l s přepadem do vytvořené vsakovací zóny.
V domě je provedená revize elektro rozvodů. Probíhá instalace hromosvodu. Pozemek je zcela nově oplocený, vjezdová zasouvací vrata a garážová roletová vrata disponují elektro motory s dálkovým ovládáním. Dům je postaven s kvalitních pórobetonových bloků YTONG Lambda YQ 450.
Dům je téměř dokončený, na novém majiteli bude výběr a položení konečné podlahové krytiny (v domě jsou již provedeny vyrovnávací stěrky), sanitární keramika, osadit obložky a dveře, svítidla, přihlášení plynové přípojky a závěrečnou kolaudaci stavby domu.
Poradíme Vám a zařídíme výhodný hypoteční úvěr.

Parametry domu

Cena
8 200 000 Kč Spočítat hypotéku
Aktualizováno
8. 8. 2022
Adresa
Pod Chrastišovem, Jankov
ID
832/RZ/32
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Novostavba
Plocha užitná
180 m2
Vybaveno
Ne
Druh objektu
Samostatný
Lokalita objektu
Okraj obce
Plocha budovy
233 m2
Plocha nemovitosti
1149 m2

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Jaroslav Střelka

Jaroslav Střelka

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje rodinných domů v Jankově?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ domu? Podívejte se na jiné kategorie domů.