Pronájem výroby, Zvěstov, 916 m2

Zvěstov

50 380 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Prémioví partneři v Zvěstově

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Ing. Martin Donát

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Úklidové služby

Informace k nemovitosti

Truhlárna 420m2 , lakovna a dílna 350m2, kancelř a ubytování a soc. zázemí 146m2, venkovní manipula

Nabízíme k pronájmu průmyslový areál s funkční zařízenou truhlárnou, lakovnou, dílnou pro další účely – ostatní výroba a služby, sklady a kompletní zázemí s kanceláří a pokojem pro ubytování, velká manipulační plocha.
Teto průmyslový objekt se nachází v obci Zvěstov okres Benešov, na parcele st. 215 st.216/1 a st. 216/2. Součástí pronájmu je k dispozici manipulační plocha 5400 m2 nacházející se na p. č. 907/5 a parcely p. č. 907/6. Tato manipulační plocha je z velké části zpevněná.
Průmyslové haly jsou vytápěny ústředním centrálním topením, kotel na dřevo a piliny značky Atmos s kapacitou na celý areál. V každé hale je zavedena v měděných rozvodech elektřina 220 V a 380 V. Světla odpovídají přepisům kombinace zářivek s žárovkami, pro bezpečný provoz, při spuštění více strojů k zamezení světelného efektu u otáčejících se nástrojů. Voda je z místního řádu a odpady zavedeny do septiku s přepadem svedeny do místního kanalizace.
Truhlárna je plně zařízená po výrobu dřevěných konstrukcí – euro okna a dřevěné dveře - stoly, ale také s vybavením pro výrobu dřevěného a laminátového nábytku.
Orientační soupis strojů:
Rukodílna: dlabačka, pásová bruska, pásová pila, kolejnice pro stahování spárovek, ruční posuvné svěrky, kovové vozíky pro přepravu připravených profilů, horizontální vrtačka, stoly a podpírací válečky a další drobné nástroje.
Strojovna: rozřezávací pila na dřevěné přířezy, stolní fréza značky LIGMET STF 6 s čepovacím vozíkem a podavačem(tank) a kompletní výbavou profilových a čepovacích fréz, čepovací stolní pila, srovnávačka šíře 45 cm, protah šíře 520, formátovací pila ROBLAND Z320, výkonné funkční odsávání ke každému stroji.
Lakovna: stříkací box s odsáváním + k dispozici kompresor, odkládací žebříky ukotvené do zdiva.
Ceny měsíčního pronájmu jednotlivých částí areálu:
sklady č.1 a č. 2 stav: pronajato, lakovna č. 3 cena 9100 Kč., dílna č. 4 stav: pronajato, kancelář č. 5 cena 720 Kč., truhlárna s rukodílnou a kompletním vybavením č. 6 cena 27300 Kč.
Pro další informace prosím kontaktujte makléře.

Parametry nemovitosti

Cena
50 380 Kč /za měsíc
Aktualizováno
16. 8. 2022
Adresa
Zvěstov
ID
832/RZ/27
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
916 m2
Vybaveno
Ano
Lokalita objektu
Okraj obce
Plocha budovy
980 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Jaroslav Střelka

Jaroslav Střelka

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu výrobních prostor v Zvěstově?


Nevyhovuje Vám typ nemovitosti? Podívejte se na jiné kategorie komerčních.