Prodej vícegeneračního domu, Plumlov, 900 m2

Plumlov

12 000 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 57 188 Kč /za měsíc

(včetně provize RK)

Prémioví partneři v Plumlově

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Ivo Snídal

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Zednické práce

Informace k domu

Exkluzivně nabízíme k prodeji rekreační objekt stojící přímo u pláže Plumlovské přehrady. Výjimečnost stavby spočívá v tom, že jde o jedinou nemovitost u Plumlovské přehrady, která má přímý přístup k vodě. Jedná se o rozsáhlý areál sloužící především k letní rekreaci s perspektivou celoročního užívání. Nemovitost je rozdělena na dvě části o celkové zastavěné ploše 537m2.(p.č.1138). Původní červená část byla vybudována v roce 1944. Jedná se o celopodsklepenou dvoupodlažní stavbu. První a druhé nadzemní podlaží je dřevěné vyzdívané konstrukce, sklepy jsou zděné (masivní) a slouží jako úložiště lodí. V 1NP se nachází bufet s kamny na pevná paliva, dvě společenské místnosti rovněž s kamny na pevná paliva a kuchyně na přípravu jídel. Ve 2NP se nachází čtyři čtyř až šestilůžkové pokoje a jeden dvoulůžkový pokoj bez sociálního zařízení. Druhá zelená část byla vybudována mezi lety 1970-1980. Jedná se o zděnou (cihla a porobeton), nepodsklepenou stavbu složenou ze dvou podlaží. V 1NP se nachází tři provozní místnosti - sklady. Dále dámské a pánské sprchy a dámské a pánské toalety. Kromě tří dvoulůžkových pokojů vybavených sociálním zařízením je v tomto prostoru i dvoupokojový byt pro správce. Tento byt má kuchyň, koupelnu, WC a k vytápění kamna na pevná paliva. Ve 2NP je sedm dvou až čtyřlůžkových pokojů se sociálním zařízením, přičemž každý z pokojů má vstup na vlastní krytou terasu. V tomto podlaží se rovněž nacházejí toalety sloužící pro ubytované hosty ve starší - původní červené budově. Součástí stavby je i celozděná jednopodlažní kotelna o zastavěné ploše 66m2.(p.č.1139). Střešní krytinu obou budov tvoří bonský šindel v pásech. Součástí objektu je i vlastní studna a žumpa. Pozemek, který přiléhá k objektu směrem k vodě je pronajat od povodí Moravy s. p. Jedná se o část pozemku p.č.1140 o výměře 747 m2 a část pozemku p.č.1141/1 o výměře 36m2. Nájemní smlouva se obnovuje vždy po pěti letech. Aktuální nájemné činí cca 11.000Kč za rok. Posledních více jak 13 let nemovitost slouží jako rekreační objekt pro majitele a jeho rodinu a je kompletně vybavena staršími zařizovacími předměty sloužícími k původnímu účelu provozování penzionu.

Parametry domu

Cena
12 000 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
včetně provize RK
Aktualizováno
8. 8. 2022
Adresa
Plumlov
ID
22227
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
900 m2
Typ objektu
Patrový
Plocha nemovitosti
603 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
230V
Odpad
Septik
Topení
Lokální tuhá paliva
Telekomunikace
Internet
Doprava
Silnice

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Karel Doležal

Karel Doležal

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje vícegeneračních domů v Plumlově?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ domu? Podívejte se na jiné kategorie domů.