Prodej pozemku pro bydlení, Loket, Zahradní, 1316 m2

Zahradní, Loket

5 474 560 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 26 090 Kč /za měsíc

(V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce.)

Prémioví partneři v Loktu

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Natálie Bímová

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Informace k pozemku

Prodej pozemku k bydlení, 1316 m2, v Lokti, ul. Zahradní

Nabízíme k prodeji jedinečný, rovinatý pozemek o celkové výměře 1316 m², který se nachází ve městě Loket. Loket kdysi patřil k významným královským městům, dnes je město oblíbeným turistickým cílem. Dominantou města je gotický hrad. Pozemek je umístěn v bezprostřední blízkosti řeky s nádherným výhledem na město Loket. Pozemek je dle platného územního plánu rozdělen do možností využití. V přední části (tzv. u silnice) je možné postavit rodinný dům. V té druhé pak například altán, bazén, dětské hřiště apod.. Na pozemek vede zpevněná příjezdová cesta. Veřejný vodovod a kanalizace jsou na hranici pozemku. Jedná se o klidnou a velice lukrativní část města. V blízkosti je veškerá občanská vybavenost. Nenechte si ujít tuto ojedinělou investiční příležitost a neváhejte nám zavolat.

Parametry pozemku

Cena
5 474 560 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce.
Aktualizováno
6. 8. 2022
Adresa
Zahradní, Loket
ID
808940
Stav objektu
Dobrý
Lokalita objektu
Klidná část obce
Vlastnictví
Osobní
Plocha nemovitosti
1316 m2

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 1 lidí

Prodejce

Ing. Bc. Romana Marečková

Ing. Bc. Romana Marečková

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Loktu?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ pozemku? Podívejte se na jiné kategorie pozemků.