Prodej pozemku pro bydlení, Trutnov, Svatoňovická, 2369 m2

Svatoňovická, Trutnov

1 800 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 9 Kč /za měsíc

(V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce.)

Prémioví partneři v Trutnově

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Marek Beran

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Výkup a prodej starého nábytku

Informace k pozemku

Prodej pozemku k bydlení, 2369 m², Trutnov, ul. Svatoňovická

Pozemek k prodeji na mírně svažitém terénu s krásným výhledem nad údolím řeky. Pozemek s vynikající dostupností do okresního města Trutnov. Cena 1.800.- Kč za jeden metr čtverečný. Pozemek chráněn ze severní strany lesem a zvýšeným terénem. Příjemné místo k bydlení, rekreaci a vybudování zahrady. Přístup po obecní komunikaci. Šest stavebních pozemků nám tvoří obytný celek přístupný z hlavní ulice po obecní komunikaci. V současném období byl zařazen v Územním plánu obce pro výstavbu rodinného bydlení vesnického typu. Stavební povolení vydáno. Výměra pozemku činí 2.369 m2. Pozemky jsou mírně svažité, elektrický proud rezervován a přiveden k pozemku, přístupová komunikace projektována a v režii současného vlastníka. Dle vyjádření správců sítí a sdělení obce je zde možné se napojit na stávající inženýrské sítě. Obec Bohuslavice u Trutnova je situována nedaleko obce Trutnov a rekreační oblasti Krkonoše.

Parametry pozemku

Cena
1 800 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce.
Aktualizováno
6. 8. 2022
Adresa
Svatoňovická, Trutnov
ID
809864
Stav objektu
Velmi dobrý
Lokalita objektu
Klidná část obce
Vlastnictví
Osobní
Plocha nemovitosti
2369 m2

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Petr Jirásek

Petr Jirásek

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Trutnově?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ pozemku? Podívejte se na jiné kategorie pozemků.