Prodej pozemku pro bydlení, Poříčí nad Sázavou, Pyšelská, 1274 m2

Pyšelská, Poříčí nad Sázavou

3 185 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 15 179 Kč /za měsíc

(včetně právního servisu)

Prémioví partneři v Poříčí nad Sázavou

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Ing. Martin Donát

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Úklidové služby

Informace k pozemku

Bydlení v pěkné lokalitě v Poříčí nad Sázavou! Bydlení v Posázaví je projekt výstavby rodinného bydlení na celkem 65 stavebních parcelách. Lokalita se nachází v jihovýchodní části města Poříčí nad Sázavou. Vznikne zde nová obytná oblast s rodinnými domky. Momentálně Vám nabízíme pozemkovou parcelu p.č. 198/7 o výměře 1.274 m2 za cenu 2.500,- Kč/m2. Cena nezahrnuje poplatky spojené s napojením na inženýrské sítě. Pro bližší informace k pozemkům volejte na uvedené kontakty ve dne po-pá 9.00-17.00 hod.

Parametry pozemku

Cena
3 185 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
včetně právního servisu
Aktualizováno
10. 8. 2022
Adresa
Pyšelská, Poříčí nad Sázavou
ID
804
Plocha nemovitosti
1274 m2

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 3 lidí

Prodejce

Martina Dlouhá

Martina Dlouhá

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Poříčí nad Sázavou?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ pozemku? Podívejte se na jiné kategorie pozemků.