Prodej pozemku pro bydlení, Psáře, 996 m2

Psáře

2 200 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 10 485 Kč /za měsíc
Prémioví partneři v Psářích

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Ing. Martin Donát

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Úklidové služby

Informace k pozemku

Doporučujeme prodej rovinatého slunného pozemku v klidné lokalitě na okraji obce se snadným spojením do Prahy vozem D1-25 min, BUS doprava do nedaleké Vlašimi s veškerou občanskou i dopravní vybaveností. Na hranici pozemku možnost napojení na ele.220/380, obecní vodovod, veřejné osvětlení, kanalizace formou čističky či septiku, plyn a kanalizace v obci není. Napojení na ele. a místní vodovod rádi zajistíme, doporučujeme osobní prohlídku. Cena konečná včetně provize RK, právního i HYPO servisu na klíč.

Parametry pozemku

Cena
2 200 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
16. 8. 2022
Adresa
Psáře
ID
Npo0359
Lokalita objektu
Okraj obce
Plocha nemovitosti
996 m2
Telekomunikace
Internet

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Reality 10, s.r.o.

Velehradská 1702/12, Praha, Vinohrady

Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

tým Makléři

tým Makléři

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Psářích?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ pozemku? Podívejte se na jiné kategorie pozemků.