Pronájem zahrady, Horní Suchá, Trojanovská, 872 m2

Trojanovská, Horní Suchá

20 000 Kč /za rok Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Prémioví partneři v Horní Suché

Finance a pojištění

Finance a pojištění

FinGO

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Informace k pozemku

Pronájem zahrady, 872 m², Horní Suchá, ul. Trojanovská

Nabízíme k pronájmu velkou zahradu s uzákem, ohništěm, pískovištěm a dostatkem místa pro rekreaci. Příjezd je možný automobilem po štěrkovité a travnaté cestě až k zahrádce. Terén je mírně svažitý. Cena nájmu je na jeden rok. Domluvte si nezávaznou prohlídku u makléře.

Parametry pozemku

Cena
20 000 Kč /za rok Spočítat hypotéku
Aktualizováno
21. 9. 2022
Adresa
Trojanovská, Horní Suchá
ID
814166
Stav objektu
Velmi dobrý
Lokalita objektu
Klidná část obce
Vlastnictví
Osobní
Plocha nemovitosti
872 m2

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Jan Szajter

Jan Szajter

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu zahrad v Horní Suché?


Nevyhovuje Vám typ pozemku? Podívejte se na jiné kategorie pozemků.