Pronájem zahrady, Zlatá Koruna, 440 m2

Zlatá Koruna

2 000 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Prémioví partneři v Zlaté Koruně

Finance a pojištění

Finance a pojištění

ReHypotéky Pivoňka Stanislav, Ing.

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Výkup a prodej starého nábytku

Informace k pozemku

Nabízíme k pronájmu zahradu 440 m2 s garáži 20m2 v atraktivní lokalitě, Zlatá Koruna. Zahrada je oplocená a uzamčená, ideální k pěstování zeleniny a odpočinku. Případně jiný záměr užívání lze konzultovat s majitelem. Příjezd je možný automobilem po štěrkovité a travnaté cestě až k zahrádce. Elektřina na pozemku není, však je možné využívat přípojku v k garáží pomocí prodlužovacího kabelu. Více informací u makléře. Těším se na prohlídku s Vámi.

Parametry pozemku

Cena
2 000 Kč /za měsíc Spočítat hypotéku
Aktualizováno
22. 9. 2022
Adresa
Zlatá Koruna
ID
05053
Druh objektu
Samostatný
Plocha nemovitosti
440 m2
Elektřina
230V
Doprava
Vlak, Silnice, Autobus

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

RK Stejskal.cz

Pražská 1247/24, České Budějovice

Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 1 lidí

Prodejce

Alexey Baklakov

Alexey Baklakov

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu zahrad v Zlaté Koruně?


Nevyhovuje Vám typ pozemku? Podívejte se na jiné kategorie pozemků.