Pronájem pozemku pro komerční výstavbu, Praha, U boroviček, 7200 m2

U boroviček, Praha 6

40 000 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Prémioví partneři v Praze 6

Finance a pojištění

Finance a pojištění

FinGO

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Stěhovací služby

Výkup a prodej starého nábytku

Informace k pozemku

Pronájem komerčního pozemku 7200 m2, Praha 6 - Řepy

Nabízíme k pronájmu komerční pozemek 7200 m2, který se nachází v Praze 6 - Řepích. Pozemek je deklarován jako sportoviště a je proto ideálně určen pro činnost souvisejícím se sportem. Jedná se o rovinatou louku, na kterou je možný příjezd z veřejné komunikace. Sousedí s budovou Dětí a mládeže s venkovními sportovními hřišti a oplocenou zahradou. V místě je městská zástavba a výborná dopravní dostupnost. Bližší informace u makléře.

Parametry pozemku

Cena
40 000 Kč /za měsíc Spočítat hypotéku
Aktualizováno
22. 9. 2022
Adresa
U boroviček, Praha 6
ID
814324
Stav objektu
Dobrý
Lokalita objektu
Klidná část obce
Vlastnictví
Osobní
Plocha nemovitosti
7200 m2

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 1 lidí

Prodejce

Iveta Schicková

Iveta Schicková

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu pozemků pro komerční výstavbu v Praze 6?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ pozemku? Podívejte se na jiné kategorie pozemků.