Pronájem pozemku pro komerční výstavbu, Náchod - Běloves, 3500 m2

Náchod, Běloves

25 000 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Prémioví partneři v Náchodě

Finance a pojištění

Finance a pojištění

FinGO

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Výkup a prodej starého nábytku

Informace k pozemku

Pronájem komerčního pozemku, 3500 m², Náchod, ul. Polská

Pozemek k pronájmu na rovném terénu v komerční části okresního města. Pozemek s vynikající dostupností do okresního města Náchod. Pozemek je Územním plánem města částečně určen pro komerční využití. Na pozemku lze také vybudovat v případě zájmu dočasné stavby. Sítě pro stavbu v přilehlé komunikaci. Cena 7.- Kč za jeden metr čtverečný za měsíc. Přístup po obecní komunikaci. Tři pozemky nám tvoří pronajímaný celek, který je možné rozdělit na několik samostatných částí s vlastním přístupem po vlastní cestě. Celek je přístupný z hlavní ulice po obecní komunikaci. Dle vyjádření správců sítí a sdělení obce je zde možné se napojit na některé stávající inženýrské sítě. Obec Náchod a její část Běloves je situována nedaleko hranic s Polskem. Orlických hor a rekreační oblasti Krkonoše.

Parametry pozemku

Cena
25 000 Kč /za měsíc Spočítat hypotéku
Aktualizováno
22. 9. 2022
Adresa
Náchod, Běloves
ID
814248
Stav objektu
Velmi dobrý
Lokalita objektu
Rušná část obce
Vlastnictví
Osobní
Plocha nemovitosti
3500 m2

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 1 lidí

Prodejce

Jaroslav Jirásek

Jaroslav Jirásek

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu pozemků pro komerční výstavbu v Náchodě?


Nevyhovuje Vám typ pozemku? Podívejte se na jiné kategorie pozemků.