Pronájem zahrady, Přerov, 450 m2

Přerov V-Dluhonice

1 000 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Prémioví partneři v Přerově

Finance a pojištění

Finance a pojištění

FinGO

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Zednické práce

Informace k pozemku

Realitní kancelář nabízí k pronájmu zahradu o výměře 450 m2 v uzavřené zahrádkářské kolonii v městské části Přerov Dluhonice. K dispozici jsou dvě studny, jedna přímo na pozemku a druhá je před vstupem do kolonie. Cena pronájmu je 1.000,- Kč/měs., provize pro RK. V případě zájmu kontaktujte makléře nabídky.

Parametry pozemku

Cena
1 000 Kč /za měsíc Spočítat hypotéku
Aktualizováno
23. 9. 2022
Adresa
Přerov V-Dluhonice
ID
1693
Plocha nemovitosti
450 m2
Voda
Studna
Bezbarierový přístup

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 1 lidí

Prodejce

Radek  Zahradník

Radek Zahradník

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu zahrad v Přerově?


Nevyhovuje Vám typ pozemku? Podívejte se na jiné kategorie pozemků.