Prodej pozemku pro bydlení, Vracov, Mlýnská, 1403 m2

Mlýnská, Vracov

3 200 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 15 250 Kč /za měsíc

(V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce.)

Prémioví partneři v Vracově

Finance a pojištění

Finance a pojištění

FinGO

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Podlahy

Výkup a prodej starého nábytku

Informace k pozemku

Prodej pozemku k bydlení, 1403 m², Vracov, ul. Mlýnská

Prodej pozemku k bydlení pro výstavbu rodinného domu v obci Vracov. Pozemek tvoří dvě parcely o celkové ploše 1403 m², uliční šíře je 12 m. Pozemek se nachází v klidné části obce, ve velmi žádané lokalitě. V současnosti se zde nachází pozůstatky původního rodinného domu a zahrada. Inženýrské sítě: Přípojky pro vodu, kanalizaci a plyn se nachází na ulici před pozemkem, elektrický rozvaděč je na pozemku. Vzdálenosti do okolních měst: Kyjov 9 km, Hodonín 18 km, Brno 60 km. Výhody: klidná část obce, inženýrské sítě, zahrada, orientace SV/JZ. Vracov disponuje veškerou občanskou vybaveností. Prodej může probíhat formou aukce. Financování koupě pozemku hypotečním úvěrem Vám na míru připravíme zdarma. Cena nezahrnuje provizi RK. Pro více informací a prohlídky kontaktujte makléře.

Parametry pozemku

Cena
3 200 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce.
Aktualizováno
25. 9. 2022
Adresa
Mlýnská, Vracov
ID
814378
Stav objektu
Dobrý
Lokalita objektu
Klidná část obce
Vlastnictví
Osobní
Plocha nemovitosti
1403 m2

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 1 lidí

Prodejce

Kamil Švrček

Kamil Švrček

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Vracově?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ pozemku? Podívejte se na jiné kategorie pozemků.