Prodej zahrady, Praha - Dubeč, Slatiny, 270 m2

Slatiny, Praha, Dubeč

1 100 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 5 242 Kč /za měsíc

(Cena je kompletní, včetně provize, poplatků a kompletního právního servisu.)

Prémioví partneři v Praze

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Finest Consulting s.r.o.

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Nábytek

Rekonstrukce

Stěhovací služby

Výkup a prodej starého nábytku

Informace k pozemku

Nabízíme ke koupi příjemnou, jižně orientovanou zahradu a to v klidné chatové oblasti, která se nachází v městské části Prahy 10 - Dubeč. Pozemek je v osobním vlastnictví, oplocený, v sousedství ostatních zahrad, které v lokalitě tvoří zahrádkářskou "čtvrť"
Příjezd až k pozemku je možný autem je tedy pohodlná obslužnost a přístup. V současné době je zahrada kompletně zarostlá vzrostlými keři a travinami. K dispozici je zahradní chata, která po menší rekonstrukci může pohodlně posloužit novým majitelům.
Lokalita je velmi klidná, dál od ruchů města a majitelé si mohou v klidu vychutnávat odpočinek a rekreaci. Prohlídka zahrady je po předchozí domluvě možná kdykoliv, i o víkendu. Pro jakékoliv doplňující informace se na nás neváhejte kdykoliv obrátit.

Parametry pozemku

Cena
1 100 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
Cena je kompletní, včetně provize, poplatků a kompletního právního servisu.
Aktualizováno
23. 9. 2022
Adresa
Slatiny, Praha, Dubeč
ID
00679
Druh objektu
Řadový
Plocha nemovitosti
270 m2
Elektřina
230V

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 1 lidí

Prodejce

David Horáček

David Horáček

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje zahrad v Praze?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ pozemku? Podívejte se na jiné kategorie pozemků.