Prodej zahrady, Plzeň, 327 m2

Plzeň

775 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 3 693 Kč /za měsíc
Prémioví partneři v Plzni

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Jitka Fučíková

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Nábytek

Podlahy

Rekonstrukce

Stěhovací služby

Výkup a prodej starého nábytku

Střechy

Informace k pozemku

Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji zahradu na velmi pěkném místě v Plzni Skvrňanech. Zahrada o výměře 327 m2 je součástí zahrádkářské oblasti (v současné době se jedná o jeden pozemek 654 m2, který bude následně rozdělen). Zavedena elektřina. Zahrada je ideální na pěstování ovoce a zeleniny a současně a i k odpočinku (na pozemek je možné umístit např. malou dřevěnou chatku bez základů). V současné době je na pozemku několik mladých ovocných stromků. Příjezd po obecní asfaltové komunikaci ze dvou směrů, od Křimické ulice a od Radčic. Na pozemku není v současnosti možná nová výstavba. Velice klidná lokalita. S financováním Vám zdarma pomůžeme. Více informací ohledně sítí, příslušenství pozemku a podmínek prodeje na telefonu.

Parametry pozemku

Cena
775 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
26. 9. 2022
Adresa
Plzeň
ID
22926
Plocha nemovitosti
327 m2

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

JV REALITY GROUP, a.s.

náměstí T. G. Masaryka 456/22, Plzeň, Jižní Předměstí

Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 2 lidí

Prodejce

Ing. Richard Jacenko

Ing. Richard Jacenko

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje zahrad v Plzni?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ pozemku? Podívejte se na jiné kategorie pozemků.