Prodej pozemku pro bydlení, Řitka, 1150 m2

Řitka, okres praha-západ

5 150 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 24 543 Kč /za měsíc
Prémioví partneři v Řitce

Finance a pojištění

Finance a pojištění

FinGO

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Nábytek

Úklidové služby

Kuchyňské potřeby

Kuchyňské spotřebiče

Grily/Krby

Ložní prádlo

Koupelny a kuchyně

Stavebniny

Informace k pozemku

V exkluzivním zastoupení bych Vám rád nabídl ke koupi investiční stavební pozemek o ploše 1.150 m2 nacházející se v obci Řitka v okrese Praha – západ. Kousek od Mníšku pod Brdy a dálnice D4 na jih Čech. Jedná se o klidné místo pro život s krásnou přírodou na dohled a rychlou dostupností do Prahy. V této lokalitě je prodej stavebního pozemku zcela výjimečný.
Pozemek se prodává za skvělou cenu 4.500,- Kč/m2 proto, že obec Řitka podmínila souhlas se stavbou rodinného domu na tomto a sousedních pozemcích regulativem stanovujícími předchozí výstavbu asfaltové komunikace na místo současné, nezpevněné v ulici Dvorská při severozápadní okraji pozemku. Kompenzací je Vám ale tato skvělá cena, která se nebude v tomto místě opakovat. Přesné podmínky výstavby vyplývají z územně plánovací informace, kterou má prodávající k dispozici. Jsme v jednání s ostatními majiteli pozemků na kooperaci a finančním podílení se všech dotčených majitelů na výstavbě této komunikace a tím pádem i výrazného zhodnocení pozemků. Současnému majiteli zůstanou navíc ve vlastnictví ještě dva sousední pozemky, tedy na vybudování komunikace a splnění podmínek obce pro výstavbu nebudete určitě sami.
Parcela se nachází v centrální části obce v mírném svahu od příjezdové komunikace dolů. Dle územního plánu jde o plochu určenou k bydlení v rodinných domech o jednom podlaží s podkrovím a maximálně dvou bytech. Maximální koeficient zastavěných ploch činí 0,25 a koeficient zeleně je minimálně 0,6. Minimální velikost pozemku činí 1.000 m2. Nyní je v procesu zaměření pozemku geodetem a jeho úprava na rozměry uvedené v tomto inzerátu. Mapku s budoucími hranicemi pozemku najdete mezi fotkami.
Co se týká inženýrských sítí k pozemku jsou přivedeny rozvody elektrické energie, plynu, vody a kanalizace. Je třeba jejich dobudování přímo na pozemek, což může být realizováno současně s budoucí stavbou nebo i samostatně.
V obci Řitka najdete obecní úřad, prodejnu potravin, restauraci, poštu, mateřskou školku, sportovní areál či kulturní dům a rybník. Základní škola se nachází v sousední obci Líšnice. Zde se nachází také nejstarší nepřetržitě otevřené golfové hřiště v Česku založené r. 1928. Dostupnost do Prahy je dobrá jak veřejnou dopravou, tak i automobilem. V obci jezdí pravidelná autobusová linka do Prahy na Smíchovské nádraží s dojezdem 24 min nebo automobilem po přilehlé dálnici D4 až do centra Prahy za 20 min.
Velkou výhodou tohoto pozemku je pěší dostupnost Brdských lesů, kam se pěšky dostanete za pár minut. Celý brdský hřeben táhnoucí se na jih několik desítek kilometrů je pokryt lesy s množstvím pěších a cyklistických stezek pro aktivní trávení volného času během, procházkami za houbami či cyklistikou. Jedná se o jednu z nejoblíbenějších lokalit pro bydlení za Prahou. Vhodnou především pro rodiny s dětmi.
Pro další informace či domluvení prohlídky pozemku mne neváhejte kontaktovat. Budu se těšit na viděnou.

Parametry pozemku

Cena
5 150 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
15. 11. 2022
Adresa
Řitka, okres praha-západ
ID
popd00031
Lokalita objektu
Klidná část obce
Vlastnictví
Osobní
Plocha nemovitosti
1150 m2
Plyn
Plynovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Doprava
Dálnice, Silnice, Autobus
Voda
Dálkový vodovod

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 5 lidí

Prodejce

Roman Eder

Roman Eder

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Řitce?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ pozemku? Podívejte se na jiné kategorie pozemků.