Pronájem zahrady, Kralupy nad Vltavou - Lobeček, 310 m2

Kralupy nad Vltavou, Lobeček

1 700 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Prémioví partneři v Kralupech nad Vltavou

Finance a pojištění

Finance a pojištění

FinGO

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Nábytek

Podlahy

Úklidové služby

Kuchyňské potřeby

Kuchyňské spotřebiče

Grily/Krby

Ložní prádlo

Koupelny a kuchyně

Stavebniny

Informace k pozemku

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem zahrady přímo u břehu řeky Vltava o celkové výměře 310m² a lesního pozemku o celkové výměře 252m². Vhodné pro rybáře nebo pro rekreaci. Pozemek se nachází na hranici Veltrus a Kralup nad Vltavou. Preferuji dlouhodobý pronájem. Pozemek není oplocen a jsou zde vzrostlé stromy. Hranice pozemku bude během příštího týdne vyznačena geodetem. Veřejná cesta je až na hranici pozemku (lesa). Nájemník si může oplocení zařídit. Po domluvě lze ošetřit ve smlouvě. Na pozemku nejsou žádné inženýrské sítě. Cena pronájmu 1700Kč za měsíc. V případě zájmu volejte. Ráda všechny otázky zodpovím. Ev. číslo: 641458.

Parametry pozemku

Cena
1 700 Kč /za měsíc Spočítat hypotéku
Aktualizováno
14. 11. 2022
Adresa
Kralupy nad Vltavou, Lobeček
ID
642072
Lokalita objektu
Polosamota
Plocha nemovitosti
310 m2

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 3 lidí

Prodejce

Jana Humlová, DiS.

Jana Humlová, DiS.

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu zahrad v Kralupech nad Vltavou?


Nevyhovuje Vám typ pozemku? Podívejte se na jiné kategorie pozemků.