Pronájem pozemku pro komerční výstavbu, Litvínov - Janov, Hamerská, 920 m2

Hamerská, Janov

4 500 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Prémioví partneři v Litvínově

Finance a pojištění

Finance a pojištění

FinGO

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Nábytek

Okna a dveře

Rekonstrukce

Úklidové služby

Zámečnické práce

Kuchyňské potřeby

Kuchyňské spotřebiče

Grily/Krby

Ložní prádlo

Koupelny a kuchyně

Stavebniny

Informace k pozemku

Nabízíme pronájem pozemku o výměře 920 m2 v obci Janov u Litvínova. Jedná se o pozemek s převážně rovinatou asfaltovou plochou, určený ke komerčnímu využití. Pozemek původně sloužil k zásobování menšího nákupního centra, ke skladování a hlavně jako parkoviště. Součástí pozemku je i příjezdová komunikace z hlavní ulice Hamerská. Tento pozemek doporučujeme pro různé skladování, odstavné, soukromé nebo komerční parkoviště s možností oplocení. Pro více info volejte makléři.

Parametry pozemku

Cena
4 500 Kč /za měsíc Spočítat hypotéku
Aktualizováno
29. 11. 2022
Adresa
Hamerská, Janov
ID
1477/3100
Plocha nemovitosti
920 m2
Bezbarierový přístup

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Karel  John

Karel John

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu pozemků pro komerční výstavbu v Litvínově?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ pozemku? Podívejte se na jiné kategorie pozemků.