Pronájem pozemku pro bydlení, Horní Libchava, 2224 m2

Horní Libchava

19 000 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Prémioví partneři v Horní Libchavě

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Jan Šlemr

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Nábytek

Okna a dveře

Rekonstrukce

Malíři

Úklidové služby

Kuchyňské potřeby

Kuchyňské spotřebiče

Grily/Krby

Ložní prádlo

Koupelny a kuchyně

Stavebniny

Informace k pozemku

Pronájem pozemku k rekreaci, 2224 m², Horní Libchava

Hledáte místo pro Vaší rekreaci a trávení volného času. Uvažujete o možnosti v době volna vyrazit mimo město a stále ještě nemáte vybrané místo, nebo hledáte vhodné místo pro Vaše koníčky a záliby? V těchto případech Vás osloví naše nabídka pronájmu pozemku vhodného k rodinné rekreaci o celkové rozloze 2224 m² v lokalitě Horní Libchava, nedaleko České Lípy a s dobrou dojezdovou vzdáleností do Děčína, Ústí nad Labem, Litoměřic, Liberce. Pozemek se nachází v klidné části obce směrem na Děčín. Pohodová lokalita a rozlehlý pozemek nabízí skvělou možnost rekreace pro celou vaší rodinu. Částečná občanská vybavenost přímo v obci, plná občanská vybavenost nedaleko v České Lípě. Pro informace, domluvení termínu a času prohlídky volejte makléře.

Parametry pozemku

Cena
19 000 Kč /za měsíc Spočítat hypotéku
Aktualizováno
15. 11. 2022
Adresa
Horní Libchava
ID
817723
Stav objektu
Velmi dobrý
Lokalita objektu
Klidná část obce
Vlastnictví
Osobní
Plocha nemovitosti
2224 m2

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 4 lidí

Prodejce

Jiří Najberk

Jiří Najberk

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu pozemků pro bydlení v Horní Libchavě?


Nevyhovuje Vám typ pozemku? Podívejte se na jiné kategorie pozemků.