Prodej pozemku pro bydlení, Tuchoměřice, V Zahrádkách, 1428 m2

V Zahrádkách, Tuchoměřice

12 500 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 59 571 Kč /za měsíc

(cena vč. provize rk)

Prémioví partneři v Tuchoměřicích

Finance a pojištění

Finance a pojištění

FinGO

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Nábytek

Úklidové služby

Kuchyňské potřeby

Kuchyňské spotřebiče

Grily/Krby

Ložní prádlo

Koupelny a kuchyně

Stavebniny

Informace k pozemku

Nabízíme k prodeji pozemek v obci Tuchoměřice – Kněživka, ul. V Zahrádkách v rezidenční části Tuchoměřic. Rozměrná parcela o rozloze 1428 m2 s napojením na veškeré inž. sítě. Maximální zastavitelnost pozemku vč. zpevněných ploch dle ÚP činí 35% jeho celkové rozlohy. Celá zahrada je nádherně členitá a díky orientaci je plná slunce, stinných zákoutí a hlavně klidu, jelikož se pozemek nachází mimo letecký koridor a kolem sebe máte jen dva sousedy. V současné době se na pozemku nachází objekt určený k demolici. V obci je k dispozici kompletní občanská vybavenost, mateřská i základní škola. Zastávka MHD se spojem na Nádraží Veleslavín a Bořislavku v pěší vzdálenosti (250 m). Mezinárodní škola v Nebušicích ve vzdálenosti 10 minut a centrum Prahy do 30 minut autem.

Parametry pozemku

Cena
12 500 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
cena vč. provize rk
Aktualizováno
6. 12. 2022
Adresa
V Zahrádkách, Tuchoměřice
ID
02915
Plocha nemovitosti
1428 m2
Odpad
Veřejná kanalizace
Doprava
MHD
Voda
Dálkový vodovod

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Myšák reality

Pod Slovany 1887/14, Praha, Nové Město

Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Myšák reality

Myšák reality

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Tuchoměřicích?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ pozemku? Podívejte se na jiné kategorie pozemků.