Prodej pozemku pro bydlení, Sulice, Sulická, 919 m2

Sulická, Sulice

5 054 500 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 24 088 Kč /za měsíc

(k jednání)

Prémioví partneři v Sulicích

Finance a pojištění

Finance a pojištění

FinGO

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Nábytek

Rekonstrukce

Úklidové služby

Kuchyňské potřeby

Kuchyňské spotřebiče

Grily/Krby

Ložní prádlo

Koupelny a kuchyně

Stavebniny

Informace k pozemku

Good Storey Homes nabízí v exkluzivním zastoupení možnost koupě stavebního pozemku. Celkem v tuto chvíli jsou k dispozici 4 pozemky.
parcela st. 156 o  výměře 919 m2
parcela 357/6 o výměře 1 429 m2
parcela 357/13 o výměře 933 m2
parcela 377/32 o výměře 197 m2

Celková výměra pozemků 3 478 m2 v obci Sulice ve Středočeském kraji, Praha-východ. Lze koupit ucelené či samostatně. Pozemky jsou v územním plánu vedené v kategorii SV - stavba venkovského charakteru, max 2 nadzemní podlaží + podkroví. Na jednom z pozemků stojí polorozpadlý rodinný dům a stodola. Majitelé v současné chvíli zpracovávají geometrický plán na vyjmutí dalších 2 pozemků z orné půdy, jeden o vel. 1 200 m2 a jeden o vel. 1 250 m2, pozemky jsou v územím plánu určené také k zástavbě. Vhodné pro malý developerský projekt několika řadových RD. Více podrobností na vyžádání.
Lokalita - dostupnost do centra Prahy 25 min autem. Do 5 min autem - supermarkety Lidl a Tesco, v Kamenici také Billa. Obec má svou Základní a Mateřskou školu.
Volejte a domluvte si v případě zájmu další postup.
Pozemky mají vyřešenou příjezdovou komunikaci, je tedy možné koupi financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením pomůže náš hypoteční makléř a najde pro vás vhodné řešení. Pro více dotazů, podkladů či vysvětlení mne neváhejte kontaktovat.

Parametry pozemku

Cena
5 054 500 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
k jednání
Aktualizováno
29. 11. 2022
Adresa
Sulická, Sulice
Lokalita objektu
Okraj obce
Plocha nemovitosti
919 m2

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 1 lidí

Prodejce

Marie Vjatkina

Marie Vjatkina

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Sulicích?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ pozemku? Podívejte se na jiné kategorie pozemků.