Střechy banner

Prodej zemědělské půdy, Praha - Vinoř, Na rampách, 597 m2

Na Rampách, Praha 9, Vinoř

2 750 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 13 106 Kč /za měsíc
Prémioví partneři v Praze 9

Finance a pojištění

Finance a pojištění

FinGO

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Stěhovací služby

Výkup a prodej starého nábytku

Informace k pozemku

Nabízíme k prodeji oplocený slunný pozemek o výměře 597m2 (momentálně neužívaný), v klidné části Prahy 9 Vinoř v ulici Na Rampách. Pozemek prodáváme jako zahradu, na kterou lze umístit např. obytný vůz. Přístup na pozemek a přivedení sítí k pozemku je zabezpečeno věcným břemenem. V případě zájmu rádi podáme další informace.

V blízkém okolí se nalézá veškerá občanská vybavenost - potraviny Billa, obchodní centrum Retail Park Vinoř, zámecký park Ctěnice. Autobusová zastávka (200 m) - Na Tykačce nebo Vinoř. 20 minut autem do centra Prahy.

V případě zájmu Vám ráda poskytnu další informace.

Parametry pozemku

Cena
2 750 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
5. 2. 2023
Adresa
Na Rampách, Praha 9, Vinoř
ID
TK145586
Plocha užitná
597 m2
Lokalita objektu
Klidná část obce
Plocha nemovitosti
597 m2

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 1 lidí

Prodejce

Mgr. Jana Klimpellová

Mgr. Jana Klimpellová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje zemědělských půd v Praze 9?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ pozemku? Podívejte se na jiné kategorie pozemků.