Střechy banner

Prodej domu na klíč, Okarec, 115 m2

Okarec

6 690 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 31 883 Kč /za měsíc

(Cena zahrnuje pozemek, RD na klíč, připojení na veškeré IS)

Prémioví partneři v Okarci

Finance a pojištění

Finance a pojištění

FinGO

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Informace k domu

ZIMNÍ AKČNÍ NABÍDKA. Váš nový domov!
LEPŠÍ DOMOV v nejvyšším standardu na trhu!

Nízkoenergetický rodinný dům 4+kk ve výjimečné lokalitě v obci Okarec. 18 minut do Třebíče, 7 min. do Náměště nad Oslavou, 35 min. do Brna.

Nízkoenergetická dřevostavba-energetická třída A s důrazem na kvalitu použitých materiálů a provedených prací.
Tepelné čerpadlo a podlahové vytápění ve standardu.

Dokončení cca do 10-ti měsíců od rezervace vč. napojení na veškeré inženýrské sítě, sjezdu na pozemek a parkovacího stání.

Urbanistický projekt v Okarci vytváří stavební parcely pro devět rodinných domů v klidné části obce. Cílem rozdělení pozemků dle stávajícího návrhu je naplnění náročných požadavků komfortního bydlení s dostatkem soukromí u každé samostatné parcely. Projekt však rovněž respektuje stávající zástavbu v obci a je proto navržen tak, aby za podmínky dopravní dostupnosti plynule navazoval na na existující zástavbu.

Celkem je k dispozici 9 parcel o rozměrech od 948 m2 - 2.485m2. Ke všem pozemkům budou přivedeny inženýrské sítě - voda, elektřina, kanalizace, příjezdová cesta a sjezdy. Stavební práce započnou v 1.Q 2023 a budou dokončeny 3Q 2023.

Dispozice 115 m2 patrového rodinného domu Skywood 1-115 je rozdělena do tří prostorných ložnic a koupelny v podkroví, obývacího prostoru s kuchyní, WC s prádelnou a garáže v přízemí. Dispozice ale může být upravena podle přání klienta.

Užitná plocha RD: 115m2
Zastavěná plocha: 78 m2.

Možnost klientských změn nebo výběru jiného typu domu.
https://rdokarec.cz
Pro každou parcelu lze zvolit individuálně dům různé velikosti a dispozice.

Stupeň dokončení Haas COMPLETE, neboli "na klíč" je šitý na míru klientům, kteří chtějí využít veškerého komfortu kompletní dodávky rodinného domu Haas Fertigbau. Dům dokončený na klíč je budoucím uživatelům předán ve stavu umožňujícím okamžité nastěhování.

V ceně domu COMPLETE jsou zahrnuty podlahy včetně finální krytiny, dlažby a obklady, zařizovací předměty v koupelně a na WC, vnitřní dveře a veškeré výmalby. Stačí nainstalovat svítidla a kuchyňskou linku a můžete bydlet. Součástí standardního vybavení je i tepelné čerpadlo napojené na podlahové teplovodní vytápění.

Pro více informací volejte makléře nabídky.

Parametry domu

Cena
6 690 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
Cena zahrnuje pozemek, RD na klíč, připojení na veškeré IS
Aktualizováno
17. 1. 2023
Adresa
Okarec
ID
197-NP04422
Stavba
Dřevěná
Stav objektu
Projekt
Plocha užitná
115 m2
Vybaveno
Ne
Typ objektu
Patrový
Druh objektu
Samostatný
Lokalita objektu
Okraj obce
Plocha budovy
78 m2
Plocha nemovitosti
948 m2
Třída energetické náročnosti
A - Mimořádně úsporná
Elektřina
230V
Odpad
Veřejná kanalizace
Voda
Dálkový vodovod
Převod do OV
Parkování

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 5 lidí

Prodejce

Ing. Miloš Kesler, MBA

Ing. Miloš Kesler, MBA

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje domů na klíč v Okarci?


Nevyhovuje Vám typ domu? Podívejte se na jiné kategorie domů.