Střechy banner

Pronájem pozemku pro komerční výstavbu, Pohraniční, 3000 m2

Pohraniční, Moravská Ostrava

35 000 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Prémioví partneři

Informace k pozemku

Potřebujete uskladnit materiál, zaparkovat auta nebo těžkou techniku? Nabízíme k pronájmu plochu o rozloze 50 až 3000 m ke komerčnímu využití v jedinečné lokalitě vzdálené pouhé 2km od centra města, s výborným napojením nejen do centra, ale na přivaděče na dálnice směr Brno, Bohumín, Český Těšín.

Pozemek je na betonových panelech v hlídaném areálu. Na pozemek v případě zájmu zajistíme skladovací kontejnery (6/9), suťové kontejnery, kamerový systém.
Pozemek lze pronajmout celý, nebo jen část. Minimální doba pronájmu již od jednoho měsíce.

Parametry pozemku

Cena
35 000 Kč /za měsíc
Aktualizováno
23. 1. 2023
Adresa
Pohraniční, Moravská Ostrava
ID
3598/1401
Plocha nemovitosti
3000 m2
Doprava
Dálnice, MHD, Autobus
Bezbarierový přístup

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Mgr. Gabriela Mencnerová

Mgr. Gabriela Mencnerová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu pozemků pro komerční výstavbu?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ pozemku? Podívejte se na jiné kategorie pozemků.