Střechy banner

Prodej trvalého travního porostu, Český Krumlov - Vyšný, 17881 m2

Český Krumlov, Vyšný

750 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 3 574 Kč /za měsíc
Prémioví partneři v Českém Krumlově

Finance a pojištění

Finance a pojištění

FinGO

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Výkup a prodej starého nábytku

Informace k pozemku

Prodej louky, 17881 m², Český Krumlov

Exkluzivně nabízíme prodej pozemku o výměře 17.881 m² v obci Vyšná, 2,5 km vzdálená část města Český Krumlov. Na pozemek vede cesta ve vlastnictví města Český Krumlov. Do obce jezdí pravidelně městská hromadná doprava z Českého Krumlova. Podle územního plánu je pozemek veden jako louka, pastvina. Z pozemku je krásný výhled na Český Krumlov. Vyšenské kopce jsou národní přírodní rezervace v okrese Český Krumlov. Nachází se v Blanském lese, na jižním úpatí masivu Kletě. Dle aktuálního územního plánu lze na louce umístit zemědělskou stavbu či včelín. Více informací u makléřky. S financováním Vám rádi poradíme.

Parametry pozemku

Cena
750 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
30. 1. 2023
Adresa
Český Krumlov, Vyšný
ID
820432
Stav objektu
Dobrý
Lokalita objektu
Okraj obce
Vlastnictví
Osobní
Plocha nemovitosti
17881 m2

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo M&M reality

M&M reality

ulice Krakovská 583/9, Praha

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Bc. Monika Kálalová

Bc. Monika Kálalová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje trvalých travních porostů v Českém Krumlově?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ pozemku? Podívejte se na jiné kategorie pozemků.