Střechy banner

Prodej pozemku pro bydlení, Dubí, 705 m2

Dubí

2 490 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 11 867 Kč /za měsíc
Prémioví partneři v Dubí

Finance a pojištění

Finance a pojištění

FinGO

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Okna a dveře

Rekonstrukce

Zámečnické práce

Informace k pozemku

Dovoluji si Vám nabídnou pozemek s vydaným stavebním povolením a zahájenou stavbou rodinného domu, který se nachází ve velmi žádané rezidenční lokalitě Dubí Mstišov, cca 7 minut autem od centra Teplic.

Společně s pozemkem nabízíme možnost dokončení domu (viz. fotogalerie) na klíč, a to partnerskou realizační firmou za cenu 4,9 mil., s předáním dokončeného díla do 5 měsíců od zahájení stavebních prací.

Cena pozemku zahrnuje i dosud provedenou investici ve výši cca 450 000 Kč, kterou představuje projekt domu, vydané stavební povolení a již provedené stavební práce:
- terénní úpravy pozemku,
- provedení drenáží a odvodnění obvodu pozemku,
- téměř dokončená základová deska s instalacemi a zhutněným zásypem (zbývá pouze pokládka ocelové výztuže a finální zalití vrchní části desky)
- na pozemku se nachází přípojka vody i elektřiny, kanalizace je na hranici pozemku.

Dále zde existuje možnost převzetí hypotéky u banky ČSOB, která je zafixovaná na 10 let s RPSN pouze 2,89 %. Vyčerpat je možné ještě 3 mil. Kč

Parametry pozemku

Cena
2 490 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
5. 2. 2023
Adresa
Dubí
ID
463
Lokalita objektu
Klidná část obce
Plocha nemovitosti
705 m2
Elektřina
230V
Odpad
Veřejná kanalizace
Voda
Dálkový vodovod

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Marek Filipovský - certifikovaný obchodník s nemovitostmi

Marek Filipovský - certifikovaný obchodník s nemovitostmi

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Dubí?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ pozemku? Podívejte se na jiné kategorie pozemků.